Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 23. 9. 2020Marián Saloňminister dopravy SR Andrej DoležalVážený pán minister, na základe akých kritériá sa stal obchvat Levíc prioritou číslo 1 tejto vlády v Prioritách výstavby cestnej infraštruktúry Slovenskej republiky?
zodpovedaná 21. 10. 2020Marián Saloňminister vnútra SR Roman MikulecVážený pán minister, aké úlohy budú plniť zložky ministerstva vnútra pri avizovanom plošnom testovaní obyvateľstva?
zodpovedaná 21. 10. 2020Marián Saloňminister zdravotníctva SR Marek KrajčíVážený pán minister, ako je pripravené ministerstvo zdravotníctva a zdravotnícky personál na avizované plošné testovanie obyvateľstva?
nezodpovedaná 21. 10. 2020Marián Saloňpodpredseda vlády SR a minister obrany SR Jaroslav NaďVážený pán minister, ako sú pripravené ozbrojené sily a aká bude ich úloha pri avizovanom plošnom testovaní obyvateľstva?
nezodpovedaná 23. 6. 2021Marián Saloňpredseda vlády SR Eduard HegerSúhlasíte s tým, že SBS LAMA preukázateľne kontrolovaná hlavným slovenským udavačom P. Makoóm dostala obriu štátnu zákazku zo Slovenskej pošty, a. s. a nepovažujete to za štátne korumpovanie udavačov s cieľom motivovať ich v podávaní krivých výpovedí za účelom kriminalizácie predstaviteľov a nominantov opozície, ako aj bývalých funkcionárov Polície SR či súdov?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.