Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 11. 12. 2013Ján Babičpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aké ďalšie opatrenia na zamedzenie daňových únikov bude vláda realizovať v roku 2014?
nezodpovedaná 2. 4. 2014Ján Babičpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, memorandum, ktoré bolo nedávno podpísané vládami Slovenskej a Maďarskej republiky by malo pomôcť k rozvoju cestných komunikácií medzi týmito krajinami. Dotknú sa niektoré z projektov aj okresu Rožňava?
nezodpovedaná 3. 12. 2014Ján Babičpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, rozpočet Slovenskej republiky na rok 2015-2017 označil minister financií ako najvyrovnanejší v histórii Slovenska. Aké je jeho postavenie v rámci Európskej únie?
nezodpovedaná 16. 9. 2015Ján Babičpredseda vlády SR Robert FicoSlabé regióny Slovenska majú dostať v rámci druhého sociálneho balíčka významnú pomoc a podporu. Môžete konkretizovať, o aké opatrenia pôjde?
nezodpovedaná 23. 9. 2015Ján Babičpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aký bude ďalší postup vlády SR po včerajšom summite krajín EÚ o migrantoch?
nezodpovedaná 25. 11. 2015Ján Babičpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda, aké legislatívne zmeny navrhuje Bezpečnostná rada SR v súvislosti s nelegálnou migráciou?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.