Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 8. 9. 2010Viliam Jasaňpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, bol postup poslanca Matoviča po tom, čo informoval verejnosť, že bol pokus o jeho korumpovanie, správny?
nezodpovedaná 13. 10. 2010Viliam Jasaňpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVážená pani premiérka, je postup p. Chrena, štátneho tajomníka, po tom čo I. Švejna vyvodil osobnú zodpovednosť a on nie, správny?
nezodpovedaná 13. 10. 2010Viliam Jasaňminister hospodárstva SR Juraj MiškovPán minister, prečo ste nepodali návrh na odvolanie štátneho tajomníka Martina Chrena, keď jeho kolega z bývalej firmy už vyvodil osobnú zodpovednosť a odstúpil z funkcie?
nezodpovedaná 3. 11. 2010Viliam Jasaňpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováSledoval som výstupy z koaličných rokovaní a zaujímalo by ma, koho vy, ako predsedníčka vlády, ste zastupovali pri koaličných rokovaniach o voľbe generálneho prokurátora?
nezodpovedaná 1. 12. 2010Viliam Jasaňpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPani premiérka, prečo vláda ktorú vediete vôbec nereaguje na názory a požiadavky slovenských poľnohospodárov?
nezodpovedaná 8. 12. 2010Viliam Jasaňpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováV posledných dňoch som počul a čítal ako sa koaliční politici a poslanci oslovujú zradcovia, judáši, skorumpovaní a podobne. Rád by som poznal váš názor na tieto vyjadrenia, ktoré odzneli v súvislosti s voľbou generálneho prokurátora.
nezodpovedaná 23. 3. 2011Viliam Jasaňpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováNemáte pocit, že medzi "šetrenie" nepatrí postup agentúry "SARIO", keď si objednala a zaplatila 23 000 eur za osem vstupeniek na ples v hoteli Kempinski. Patria takýto úradníci tam, kde sú?
nezodpovedaná 23. 3. 2011Viliam Jasaňpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováPodľa názoru ministra Dzurindu sa minister Galko zachoval amatérsky ohľadom stiahnutia slovenských vojakov z Cypru a tým poškodil meno Slovenska v zahraničí. Aké závery ste z tohto vyvodili?
nezodpovedaná 23. 3. 2011Viliam Jasaňminister obrany SR Ľubomír GalkoTrváte na svojom vyhlásení o stiahnutí našich vojakov z Cypru? Ak áno, nemáte pocit, že ste sa takýmto spôsobom ako minister diskriminovali?
zodpovedaná 30. 3. 2011Viliam Jasaňminister obrany SR Ľubomír GalkoVážený pán minister, nemáte pocit, že ste vaším vyhlásením o stiahnutí našich vojsk z Cypru zahraničnopoliticky Slovensku uškodili? Aspoň minister zahraničných vecí Dzurinda si to podľa jeho vyjadrení myslí.
nezodpovedaná 18. 5. 2011Viliam Jasaňpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováMáte pocit, že návrhy na zníženie platov starostov a zníženie počtu komunálnych poslancov z dielne SaS je systémové riešenie? Ak áno, vysvetlite mi to.
nezodpovedaná 18. 5. 2011Viliam Jasaňpredsedníčka vlády SR Iveta RadičováVysvetlite mi, prosím, akú môže mať vládny úradník politickú zodpovednosť?
nezodpovedaná 18. 5. 2011Viliam Jasaňminister dopravy a výstavby SR Ján FigeľJe podľa vás 26-ročný študent naozaj tým, kto má kontrolovať a dohliadať nad hospodárením takej významnej spoločnosti akou je letisko?
nezodpovedaná 29. 6. 2011Viliam Jasaňminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny sľúbilo rozbehnúť rekvalifikačné kurzy pre prepustených ľudí zo štátnej a verejnej správy - chcem sa spýtať, kde sú, pretože mali byť už vo februári 2011?
nezodpovedaná 29. 6. 2011Viliam Jasaňminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVláda údajne vyčlenila vyše 7mil. eur na prípravu programu na podporu poradenstva, cielené vzdelávanie a následné umiestňovanie hromadne prepustených - v akom štádiu je príprava?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.