Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 7. 9. 2016Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoPán predseda, 16. 9. 2016 sa bude konať neformálny summit EÚ. Aké témy bude Slovensko ako predsedajúca krajina Rady EÚ na tomto rokovaní presadzovať?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, podľa zverejnených ekonomických ukazovateľov sa Slovensku darí. Akým spôsobom chce vláda SR tieto nesporné ekonomické úspechy bližšie priblížiť, keďže sú zo strany opozície i médií spochybňované?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoPán predseda, živnostníci tvoria veľmi významnú súčasť našej spoločnosti. Pripravuje vláda pre živnostníkov opatrenia, ktoré by prispeli k ich podpore a zatraktívneniu tejto formy podnikateľskej činnosti?
zodpovedaná 7. 12. 2016Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, aký prínos vidíte v zasadnutiach vlády SR v najmenej rozvinutých regiónoch Slovenska, ktoré sa konali po letných prázdninách?
nezodpovedaná 7. 12. 2016Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, agentúra Focus zverejnila výsledky prieskumu dôveryhodnosti v štátne inštitúcie. Na základe ich výsledkov výrazne vzrástla dôveryhodnosť vlády oproti roku 2005 o takmer 18%. Čomu pripisujete taký výrazný nárast dôveryhodnosti vlády SR v očiach verejnosti v r. 2016?
zodpovedaná 7. 12. 2016Ján Senkominister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekVážený pán minister, verejnosť s veľkou nedočkavosťou očakávala odovzdanie ďalšieho úseku R2 Zvolenská Slatina - Pstruša. Kedy očakávate odovzdanie tohto úseku do života? Aké sú dôvody meškania odovzdania tohto úseku?
zodpovedaná 8. 2. 2017Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, v súvislosti s dobrými ekonomickými ukazovateľmi SR je možné predpokladať zahraničné investície na Slovensku?
nezodpovedaná 29. 3. 2017Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda, ako vnímate situáciu v rámci vývoja a názorov, ktoré sú prezentované ohľadom Európskej únie?
nezodpovedaná 5. 4. 2017Ján Senkominister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekPán minister, ako sa vyvíja situácia ohľadom realizácie cesty R2 medzi Kriváňom a Lovinobaňou?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoPán predseda, prečo je pre SR dôležité, aby zostala v jadre integrácie EÚ? Čo preto musí SR a bude musieť SR urobiť?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoVláda SR prijala na svojich výjazdových zasadnutiach uznesenia na rozvoj menej rozvinutých okresov. Akým spôsobom kontroluje vláda ich realizáciu?
zodpovedaná 13. 9. 2017Ján Senkominister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekPán minister, ako sa postupuje v súčasnom období pri výstavbe úseku rýchlostnej cesty Zvolen - západ - Zvolen - východ?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Ján Senkominister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekPán minister, môžete nás informovať, v akom stave riešenia je realizácia možného obchvatu mesta Krupina?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Ján Senkominister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekVážený pán minister, pod správu Železníc SR patrí aj Dom kultúry ŽSR vo Zvolene. Už niekoľko rokov nad jeho osudom visí otáznik. Môžete verejnosť bližšie informovať, aké sú zámery ŽSR s touto inštitúciou?
zodpovedaná 18. 10. 2017Ján Senkominister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekVážený pán minister, pod správu Železníc SR patrí aj DK ŽSR vo Zvolene. Už niekoľko rokov nad jeho osudom visí otáznik. Môžete verejnosť informovať, aké sú zámery ŽSR s touto inštitúciou?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoVážený predseda vlády, v ktorých oblastiach vidíme najväčšie možnosti hospodárskej spolupráce medzi Čínou a SR?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda, absolvovali ste nočnú zmenu vo výrobnom podniku. Ako sa po jej absolvovaní dívate na zvýšenie príplatkov pre zamestnancov za nočnú prácu, ako aj zvýšenie príplatku za sobotu a nedeľu?
nezodpovedaná 6. 12. 2017Ján Senkopredseda vlády SR Robert FicoPán predseda, akým spôsobom bude vláda SR postupovať v oblasti platových podmienok ústavných činiteľov?
zodpovedaná 6. 12. 2017Ján Senkopodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter PellegriniPán podpredseda, v pléne NR SR sedí viacero starostov a primátorov. Môžete nám, prosím, priblížiť projekt, v ktorom budú môcť obce a mestá získať dotáciu na wifi routre na námestia, do knižníc a pod.?
zodpovedaná 31. 1. 2018Ján Senkopodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter PellegriniPán podpredseda, v otvorených dátach Slovensko patrí medzi trendsetterov, medzi jednu z troch najrýchlejšie sa rozvíjajúcich krajín. Čo to znamená pre občanov a firmy?
nezodpovedaná 19. 9. 2018Ján Senkopredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda, mohli by ste nás informovať o dosiahnutých výsledkoch zo spoločného rokovania vlád SR a ČR v Košiciach?
nezodpovedaná 19. 9. 2018Ján Senkopredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda, vláda absolvovala výjazdové rokovanie vo Svidníku. Ktoré problematické okruhy vláda riešila a ako hodnotíte celkovú situáciu v tomto regióne?
zodpovedaná 19. 9. 2018Ján Senkoministerka vnútra SR Denisa SakováVážená pani ministerka, môžete nás informovať v akom štádiu je riešenie dotácií pre rekonštrukciu, opravu alebo výstavbu požiarnych zbrojníc, ktoré v tomto roku bolo riešené cez výzvu ministerstva vnútra?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Ján Senkopredseda vlády SR Peter PellegriniFREEDOM HOUSE zverejnil svoju pravidelnú výročnú správu o stave slobody vo svete. Slovensko je podľa nej hodotené ako slobodnejšia krajina ako USA. Ako hodnotíte tento rating v súvislosti s mediálne čiernym obrazom, ktorý sa mediálne vytvára v našej krajine?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Ján Senkopodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard RašiPán podpredseda, čo by mala Slovensku priniesť stratégia digitálnej transformácie, ktorú pripravujete na vašom úrade?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.