Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 2. 2. 2022Ján Richterpodpredseda vlády a minister financií SR Igor MatovičPán minister financií, ako je pripravené ministerstvo financií na situáciu po podpísaní zmluvy o obrane s USA, keďže väčšinu nákladov spojených s pohybom a pobytom amerických vojsk na území Slovenska má znášať práve slovenská strana?
nezodpovedaná 2. 2. 2022Ján Richterpodpredseda vlády a minister financií SR Igor MatovičPán minister financií, aký je názor strany OĽANO, ktorej ste predsedom a ktorá vás nominovala na súčasnú vládnu pozíciu na podpísanie obrannej zmluvy s americkou stranou?
nezodpovedaná 16. 3. 2022Ján Richterminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan KrajniakPán minister, pani prezidentka vrátila poslanecký návrh zákona č. 311/2001 Zákonník práce, v ktorom navrhovatelia skrátili lehotu pre Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny na rozhodnutie o výpovedi pre zamestnanca ZŤP. Namietala aj Legislatívna rady vlády. Aký je Váš názor, resp. Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky?
nezodpovedaná 27. 4. 2022Ján Richterminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan KrajniakPán minister, môžete Národnú radu Slovenskej republiky informovať o priebežných výsledkoch vyšetrovania zneužitia prvej pomoci na Úrade práce v Pezinku?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.