Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 6. 12. 2006Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, je SR povinná premiestňovať svoje vojenské jednotky zo severu Afganistanu na nebezpečný juh krajiny?
nezodpovedaná 6. 12. 2006Ján Richterpodpredseda vlády SR a minister obrany SR František KašickýPán minister, ako sa naplnia plánované počty príslušníkov ozbrojených síl SR vzhľadom na profesionalizáciu za rok 2006, vrátane špecializácie?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako vidíte prespektívy hospodárskeho rastu SR?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aké budú ďalšie kroky vlády do Európskej menovej únie?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako vidíte napredovanie ekonomického restu SR a postup do Európskej menovej únie?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, ako hodnotíte záver Európskej rady z hľadiska jej inštitucionálnej reformy?
nezodpovedaná 12. 9. 2007Ján Richterpodpredseda vlády SR a minister obrany SR František KašickýAká je spolupráce s ministerstvom vnútra v oblasti nevojenských ohrození?
nezodpovedaná 12. 9. 2007Ján Richterpodpredseda vlády SR a minister obrany SR František KašickýOd 1. 7. 2007 vstúpila do platnosti - nadobudla účinnosť novela zákona o štátnej službe profesionálnych vojakov. Zaznamenali ste pozitívny posun v oblasti regrutácie? Zvýšil sa záujem mladých ľudí o vstup do armády?
nezodpovedaná 12. 9. 2007Ján Richterpodpredseda vlády SR a minister obrany SR František KašickýDarí sa stabilizovať personál v ozbrojených silách SR po nadobudnutí účinnosti novely zákona o štátnej službe profesionálnych vojakov?
nezodpovedaná 12. 9. 2007Ján Richterminister vnútra SR Robert KaliňákPán minister, aký je ďalší postup prípravy SR na Schengen na východnej hranici?
nezodpovedaná 28. 11. 2007Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, v tlači boli informácie o netransparentnom postupe na SPF aj v predchádzajúcom volebnom období. Môžete objasniť, čo sa udialo pri prevode pozemkov v Bojniciach v r. 2004?
nezodpovedaná 5. 12. 2007Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, presiakli informácie o spojení firmy IKORES s rodinou bývalého premiéra M. Dzurindu. Neviete nám o tom niečo povedať?
nezodpovedaná 5. 12. 2007Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, neviete niečo o pozemkoch v Spišskej Novej Vsi, ktoré výhodne získal od SPF Mikuláš Dzurinda v roku 2001?
nezodpovedaná 5. 12. 2007Ján Richterminister vnútra SR Robert KaliňákPán podpredseda vlády, deň 21. 12. 2007 je dňom otvorenia Schengenskeho priestoru, prosím, uveďte, čo vláda na tento deň pripravuje.
nezodpovedaná 30. 1. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, uvítal som podpísanie Deklarácie zhody zaviesť a používať euro. Prekvapuje ma však negatívny postoj opozície k tomuto dokumentu. Pýtam sa: deklaruje snáď opozícia týmto svojom postojom nezáujem o vstup Slovenskej republiky do Eurozóny?
nezodpovedaná 30. 1. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, je známa skutočnosť o vytváraní atmosféry obáv v spoločnosti zo strany opozície v súvislosti s prijatím eura na Slovensku. Môžeme chápať podpísanie Deklarácie zhody a používať euro, ako prejav spoločného záujmu vlády SR, odborov, zamestnávateľov i samosprávy dosiahnuť prijatie eura na Slovensku?
nezodpovedaná 30. 1. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, čo očakávate od podpísania "Deklarácie zhody zaviesť a používať euro", známej ako slovenský pakt stability?
nezodpovedaná 6. 2. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, uvítal som podpísanie"Deklarácie zhody zaviesť a používať euro". Prekvapuje ma však negatívny postoj opozície k tomuto dokumentu. Pýtam sa: deklaruje snáď opozícia týmto svojím postojom nezáujem o vstup Slovenskej republiky do Eurozóny?
nezodpovedaná 6. 2. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, čo očakávate od podpísania "deklarácie zhody zaviesť a používať euro", známej ako slovenský pakt stability?
nezodpovedaná 6. 2. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, je známa skutočnosť o vytváraní atmosféry obáv v spoločnosti zo strany opozície v súvislosti s prijatím eura na Slovensku. Môžeme chápať podpísanie "Deklarácie zhody zaviesť a používať euro", ako prejav spoločného záujmu vlády SR, odborov, zametnávateľov i samosprávy dosiahnuť prijatie eura na Slovensku?
zodpovedaná 26. 3. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, minulý týždeň rokovala vláda SR v Humennom. V čom vidíte prínos takýchto výjazdových rokovaní vlády SR?
nezodpovedaná 26. 3. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, chystá vláda SR nejaké špeciálne opatrenia na eliminovanie prípadných negatívnych dopadov pri zavedení eura na Slovensku?
nezodpovedaná 26. 3. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, sú známe vaše vyjadrenia, v ktorých ste kritizovali nerovnosť v tom, že občania USA k nám mohli cestovať slobodne bez prekážok a slovenskí občania túto možnosť nemajú. Ako ste prijali podpísanie memoranda o zrušení vízovej povinnosti ministrom vnútra minulý týždeň vo Washingtone? Je pravdou, že predchádzajúcej vláde sa ani napriek "blízkym vzťahom" k americkej administratíve nepodarilo byť tak blízko k zrušeniu vízovej povinnosti pre občanov SR.
nezodpovedaná 26. 3. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, je známa skutočnosť o vytváraní atmosféry obáv v spoločnosti zo strany opozície v súvislosti s prijatím eura na Slovensku. Môžeme chápať podpísanie "Deklarácie zhody zaviesť a používať euro", ako prejav spoločného záujmu vlády SR, odborov, zamestnávateľov i samosprávy dosiahnuť prijatie eura na Slovensku?
nezodpovedaná 26. 3. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, čo očakávate od podpísania "deklarácie zhody zaviesť a používať euro", známej ako slovenský pakt stability?
nezodpovedaná 26. 3. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, uvítal som podpísanie "Deklarácie zhody zaviesť a používať euro". Prekvapuje ma však negatívny postoj opozície k tomuto dokumentu. Pýtam sa: deklaruje snáď opozícia týmto svojim postojom nezáujem o vstup Slovenskej republiky do Eurozóny?
nezodpovedaná 17. 9. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, skupina priateľstva v rámci medzi parlamentnej únie s Maďarskou republikou by privítala informáciu o výsledku vášho stretnutia s premiérom Maďarskej republiky.
nezodpovedaná 22. 10. 2008Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, prosím váš názor na skutočnosť, že budú zrušené víza pri turistických cestách do USA.
nezodpovedaná 4. 2. 2009Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, ste už 16 rokov poslancom NR, resp. členom vlády. Aký máte postoj s týmito skúsenosťami ku kauze kupovania poslancov NR?
nezodpovedaná 17. 6. 2009Ján Richterpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, v Prahe sa konalo 4. Európske jadrové fórum, na ktorom ste vystúpil. Ako hodnotíte toto podujatie z pohľadu priorít Slovenskej republiky?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.