Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 18. 5. 2016Milan Mojšpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, Slovenská republika bude prvý krát predsedať Rade Európskej únie. Aké priority bude Slovenská republika presadzovať počas nášho predsedníctva?
nezodpovedaná 18. 5. 2016Milan Mojšpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, Slovenská republika bude prvý krát predsedať Rade Európskej únie. Aké priority bude Slovenská republika presadzovať počas nášho predsedníctva?
zodpovedaná 19. 10. 2016Milan Mojšpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, v rámci nášho predsedníctva prebehlo niekoľko rokovaní formálnych aj neformálnych. Ako hodnotíte vaše rokovanie s maďarským premiérom?
nezodpovedaná 19. 10. 2016Milan Mojšpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, v rámci nášho predsedníctva prebehlo niekoľko rokovaní formálnych aj neformálnych. Ako hodnotíte vaše rokovanie s maďarským premiérom?
nezodpovedaná 7. 12. 2016Milan Mojšpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, podľa vás dôvera občanov k vláde stúpa alebo klesá?
nezodpovedaná 29. 3. 2017Milan Mojšpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, ekonomické ukazovatele Slovenskej republiky sa vyvíjajú priaznivo avšak nie rovnomerne v jednotlivých regiónoch. Očakáva sa v blízkej budúcnosti príchod nových investorov aj do zaostalejších regiónov?
nezodpovedaná 29. 3. 2017Milan Mojšpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, pri príležitosti 60. výročia vzniku spoločnej Európy sa konal rímsky summit 27 členských krajín Európskej únie a bola prijatá Rímska deklarácia. Pán premiér, ako vidíte ďalšie postavenie SR v EÚ, aj z pohľadu možnosti dvojrýchlostnej EÚ?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Milan Mojšpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, 4. septembra sa uskutočnilo 5. zasadnutie vlád SR a ČR na zámku Lednice. Pán predseda vlády, aké boli hlavné závery z tohto stretnutia?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Milan Mojšpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, v piatok sa uskutoční v Bratislave summit Za rovnakú kvalitu produktov. Čo očakávate od tohto stretnutia v oblasti legislatívy a noriem na odstraňovanie praktík, ktoré vytvárajú dve kategórie spotrebiteľov na rovnaké značenie výrobkov?
nezodpovedaná 31. 1. 2018Milan Mojšpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte stretnutie V4 v Budapešti, hlavne ďalšiu spoluprácu krajín V4 v oblasti ďalšieho smerovania EÚ a riešenia otázky migrácie?
nezodpovedaná 19. 6. 2019Milan Mojšpredseda vlády SR Peter PellegriniProjekt širokorozchodnej železnice cez naše územie do Viedne sa rieši už dlhšiu dobu. Aká je perspektíva tohto projektu z pohľadu vašej návštevy Ruskej federácie?
nezodpovedaná 27. 11. 2019Milan Mojšpredseda vlády SR Peter PellegriniVláda navrhuje predĺženie a zvýšenie bankového odvodu napriek tomu, že niektorí odborníci hodnotia tento krok negatívne. Pán predseda vlády, čo to bude znamenať pre slovenskú ekonomiku?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.