Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 27. 6. 2012Tibor Glendadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, mohli by ste nám priblížiť pripravované zmeny v štátnej správe, ktoré prinesie program ESO?
zodpovedaná 4. 12. 2013Tibor Glendadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, minulý týždeň boli zverejnené pozitívne správy o cenách energií v roku 2014. Čo pre uvedené výsledky priniesli verejné inštitúcie?
nezodpovedaná 4. 6. 2014Tibor Glendadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoPán predseda vlády v roku 2013 sa znížil deficit verejných financií na úroveň 2,7 %. Aký dopad to bude mať na ekonomiku Slovenska?
nezodpovedaná 17. 9. 2014Tibor Glendadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVláde SR záleží na rozvoji baníctva na Hornej Nitre, aj preto prijala rozhodnutia, ktoré zabezpečujú že baníctvo má v tomto regióne perspektívu. Môžete nám priblížiť, o aké opatrenia a rozhodnutia ide?
nezodpovedaná 17. 9. 2014Tibor Glendadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, mohli by ste nás informovať, ako je vláda SR pripravená realizovať avizovaný balíček opatrení na zlepšenie kvality života občanov?
nezodpovedaná 23. 9. 2015Tibor Glendadočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoAké sú závery summitu Európskej rady o migrantoch?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.