Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 24. 3. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený podpredseda vlády SR Ľubomír FogašViem, že sa na vás obrátilo s prosbou o pomoc Krízové centrum detí a mládeže z Banskej Bystrice. Bude možné pomôcť tejto inštitúcii vykonávať jej záslužnú humanitnú činnosť?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený minister hospodárstva SR Ľudovít ČernákNezamestnanosť v Banskobystrickom kraji je na hranici 20 % a má stúpajúci trend. Aké riešenia ponúka váš rezort najmä pri riešení problémov v oblasti strojárstva, ľahkého a drevospracujúceho priemyslu?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený minister dopravy SR Gabriel PalackaV Banskobystrickom kraji máme výrobcov autobusov. Uvažuje sa v koncepcii rezortu dopravy pri obmene autobusov s odberom tejto produkcie alebo sa uvažuje s dovozmi?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošAké opatrenia prijíma váš rezort na pomoc ťažko skúšanej Východoslovenskej nížine?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Peter MagvašiAbsolvovali ste pracovnú cestu po Banskobystrickom kraji, kde nezamestnanosť dosahuje 20 %. Aké konkrétne riešenia vzídu z vami riadeného rezortu pre tento ťažko skúšaný kraj?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený minister obrany SR Pavol KanisV týchto dňoch bola ukončená 1. etapa reorganizácie v rezorte MO. Ako sú a boli v tejto otázke využité názory, návrhy a skúsenosti zdola? Aké dôsledky bude mať reorganizácia pre Banskobystrický kraj a najmä jeho centrurm?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený minister vnútra SR Ladislav PittnerVo výbore pre obranu a bezpečnosť som žiadal stanovisko vedenia rezortu a prezídia PZ k avizovaným zmenám v okresoch 3. typu. Bolo prisľúbené, že sa problém bude diskutovať s tými, ktorých sa najviac týka. Čo sa v tomto smere doteraz vykonalo?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikAj na rezort školstva sa vzťahuje povinnosť zamestnávať zdravotne postihnutých občanov. Školy za neplnenie tejto úlohy sú finančne postihované. Kedy sa tento problém vyrieši tak, aby školy nemuseli z toho mála čo majú platiť pokuty?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený minister dopravy SR Jozef MacejkoV odbornej verejnosti neustále kolujú "zaručené" správy o zmene sídla Slovenskej pošty š. p., Banská Bystrica. Aké je definitívne stanovisko vedenia rezortu?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikDostane Akadémia úmení v Banskej Bystrici šancu obhájiť svoju opodstatnenosť a pozície v odbornej a otvorenej diskusii s vedením rezortu alebo sa bude o jej osude rozhodovať len na základe názoru členov Akreditačnej komisie?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený minister dopravy SR Jozef MacejkoAké kroky podniká rezort ministerstva k urýchlenému budovaniu diaľničnej rýchlostnej komunikácie v smere Nitra - Banská Bystrica, ktorá by významnou mierou prispela k riešeniu bezpečnosti cestnej premávky na tejto trase ekológie, plynulosti premávky a cestnej prepojenosti SR so zahraničím?
nezodpovedaná 24. 11. 1999Anton Hoffmanndočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Mikuláš DzurindaKedy sa začne plnohodnotne plniť uznesenie vlády SR k rozvoju okresu Rimavská Sobota, kde je trvale najvyššia nezamestnanosť v SR?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.