Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 26. 2. 2003Robert Ficopredseda vlády SR Mikuláš DzurindaMohli by ste sa spýtať svojho pokladníka p. Palacku o akom účte vo švajčiarskej banke hovoril s podnikateľom p. Badžgoňom? Nie je to váš účet s províziami za privatizáciu?
nezodpovedaná 26. 2. 2003Robert Ficopredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPo liste bývalého poslanca Kresánka adresovaného vám, ktorý je jasným dôkazom korupcie vo vládnej koalícii, prišiel ďalší jasný dôkaz o podobe prepisu telefonického rozhovoru medzi podnikateľom Badžgoňom a vaším pokladníkom Palackom. Aké máte dôkazy, že ide o podvrh, a čo urobíte, ak je prepis pravdivý?
zodpovedaná 26. 2. 2003Robert Ficominister spravodlivosti SR Daniel LipšicOdvolávanie podpredsedu Krajského súdu Banská Bystrica dr. Hrabovského je revanšom za vyslovenie právneho názoru, na ktorý má podpredseda Súdnej rady právo. Je to aj pokračovanie ťaženia proti bývalému predsedovi Najvyššieho súdu SR dr. Harabinovi. Akú zodpovednosť voči sebe vyvodíte, ak dr. Harabin bude zvolený späť za predsedu Najvyššieho súdu SR?
nezodpovedaná 26. 2. 2003Robert Ficominister spravodlivosti SR Daniel LipšicVidel som kópiu listu, v ktorom oznamujete dr. Bradáčovi dôvody odvolania podpredsedu Krajského súdu Banská Bystrica dr.Hrabovského. Nemali by ste mať trochu viac úcty k sudcom, ktorí v sudcovskom zbore požívajú neporovnateľne väčšiu vážnosť ako vy?
zodpovedaná 9. 4. 2003Robert Ficopredseda vlády SR Mikuláš DzurindaSte pripravený dať pokyn Ministerstvu financií SR, aby v mene štátu dalo žalobu na náhradu škody proti privatizačnému poradcovi CSFB za spôsobenie kurzovej straty vo výške 7,7 mld. Sk?
nezodpovedaná 9. 4. 2003Robert Ficopredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAkú zodpovednosť a proti komu ste vyvodili za spôsobenie kurzovej straty pri predaji akcií SPP, a.s., kedy Slovenská republika prišla o neuveriteľných 7,7 mld. Sk?
nezodpovedaná 9. 4. 2003Robert Ficopredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPovažujete za normálne, ak ste bez vyvodenia akéjkoľvek zodpovednosti prehliadli poškodenie Slovenskej republiky kurzovou stratou 7,7 mld. Sk pri predaji akcií SPP, a.s. a dnes bez mihnutia oka pýtate od ľudí 50,- Sk za jeden deň pobytu v nemocnici?
zodpovedaná 9. 4. 2003Robert Ficominister financií SR Ivan MiklošV roku 2002 len u štyroch druhov dovezeného mäsa (slepačie mäso) bol rozdiel medzi deklarovanou colnou hodnotou a bežnou cenou na slovenskom trhu 429 mil. Sk. Napr. bolo dovezených 20 ton slepačieho mäsa za cenu 6,08 Sk/kg. Aké opatrenia ste prijali?
nezodpovedaná 9. 4. 2003Robert Ficominister financií SR Ivan MiklošAko mienite riešiť situáciu, keď nebol realizovaný povinný 8 %-ný odvod z povinného zmluvného poistenia (cca 500 mil. Sk), ktorý je určený na nákup techniky pre Hasičský a záchranný zbor a RZP, ak viete v akom katastrofálnom technickom stave sú tieto jednotky?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.