Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 10. 5. 2000Pál Farkasminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošNapriek dlhotrvajúcemu obdobiu bez zrážok existujúce zavlažovacie systémy najmä v intenzívnych poľnohospodárskych oblastiach sú nefunkčné. Aké kroky pripravuje Ministerstvo pôdohospodárstva SR vykonať v záujme využívania zavlažovacích kapacít.
nezodpovedaná 10. 5. 2000Pál Farkasministerka financií SR Brigita SchmögnerováAké sú šance SR dostať sa do OECD ešte v tomto roku, na základe výsledkov rokovania niektorých výborov, na ktorých ste sa zúčastnili v Paríži?
nezodpovedaná 25. 10. 2000Pál Farkasminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošDo akej výšky boli vyčerpané prostriedky, ktoré vláda odsúhlasila na elimináciu škôd zavinené katastrofálnym suchom na jar tohto roka?
nezodpovedaná 25. 10. 2000Pál Farkasministerka financií SR Brigita SchmögnerováAko hodnotíte proces čerpania a efektívnosť využívania verejných prostriedkov, ktoré vláda vyčlenila na elimináciu škôd katastrofálneho sucha?
nezodpovedaná 31. 10. 2000Pál Farkasminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošDo akej výšky boli vyčerpané prostriedky, ktoré vláda odsúhlasila na elimináciu škôd zavinených katastrofálnym suchom na jar tohto roka?
nezodpovedaná 31. 10. 2000Pál Farkasministerka financií SR Brigita SchmögnerováAko hodnotíte proces čerpania a efektívnosť využívania verejných prostriedkov, ktoré vláda vyčlenila na elimináciu škôd zavinených katastrofálnym suchom?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.