Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 9. 4. 2003Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaVážený pán premiér, aká je situácia a postavenie krajanov v Rumunsku? Ako im pomáha naša vláda? Venovali ste sa tejto otázke počas vášho rokovania s rumunským premiérom?
nezodpovedaná 9. 4. 2003Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaVážený pán premiér, plánujete pracovnú cestu do Veľkej Británie. Aké budú témy vášho rokovania s ministerským predsedom Tony Blairom a čo očakávate od tejto zahraničnej cesty?
zodpovedaná 25. 6. 2003Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaVážený pán predseda vlády, v túto nedeľu bude sprístupnený tunel pod Braniskom. Ako hodnotíte priebeh a význam tejto stavby?
zodpovedaná 25. 6. 2003Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaAký význam pre región východného Slovenska bude mať otvorenie tunela pod Braniskom?
nezodpovedaná 25. 6. 2003Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaVážený pán premiér, maďarský parlament prijal napriek zápornému stanovisku slovenskej strany novelu zákona o zahraničných Maďaroch, ktorý by sa mal aplikovať aj na území Slovenskej republiky. Vidíte napriek tomu možnosť dohody s maďarskou stranou?
nezodpovedaná 2. 7. 2003Petra Masácováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanPán minister, nedávno ste v Belehrade podpísali Dohodu s vládou Srbska a Čiernej Hory o rozvojovej spolupráci. Čo viedlo vládu k tomu, že rozvojovú pomoc orientuje práve na Srbsko a Čiernu Horu?
nezodpovedaná 10. 12. 2003Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaPán premiér, Slovensko-Maďarská zmiešaná komisia dokončila práce na texte medzinárodnej rámcovej dohody o vzájomnej podpore menšín. Aký je jej obsah?
zodpovedaná 10. 12. 2003Petra Masácováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanPán minister, v akom štádiu sa nachádza realizácia Národného programu Oficiálnej rozvojovej pomoci?
nezodpovedaná 1. 12. 2004Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaPán premiér, je nesporné, že financovanie športu na Slovensku by sa malo zlepšiť, sprehľadniť, ale podľa môjho názoru by sa do tejto oblasti malo dávať tiaktiež viac financií. Mienite podniknúť kroky, ktoré by problém rekreačného, ale aj výkonnostného športu u nás riešili?
nezodpovedaná 18. 5. 2005Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaPán premiér, aké kroky sa chystáte podniknúť v oblasti financovania a podpory športu?
nezodpovedaná 18. 5. 2005Petra Masácováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanPán minister, vláda na svojom rokovaní 10. 5. 2005 prijala Národný plán oficiálnej rozvojovej pomoci na rok 2005? Aké sú jeho priority?
zodpovedaná 22. 6. 2005Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaPán premiér, ako hodnotíte výrok "Európska ústava je mŕtva?"
nezodpovedaná 7. 12. 2005Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaPán premiér, stretli ste sa s predstaviteľmi bieloruskej opozície. Ako chce Slovensko pomáhať pri presadzovaní demokracie v tejto krajine?
nezodpovedaná 7. 12. 2005Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaV posledných dňoch navštívil, dokonca niekoľkokrát, našu krajinu chorvátsky premiér Ivo Sanader. Aký bude príspevok SR k snahám Chorvátska o plné členstvo v EÚ?
nezodpovedaná 7. 12. 2005Petra Masácováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanPán minister, včera ste sa zúčastnili mimoriadneho zasadnutia ministrov zahraničných vecí EÚ. Myslíte si, že môže dôjsť k dohode o finančnej perspektíve 2007 - 2013 ešte počas britského predsedníctva?
zodpovedaná 14. 12. 2005Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaPán predseda vlády, aké najvýznamnejšie body bude prerokúvať tohtotýždňová Európska rada?
nezodpovedaná 14. 12. 2005Petra Masácovápredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaPán premiér, aký je postoj SR k britskému návrhu finančnej perspektívy a s čím pôjdete na summit EÚ do Bruselu?
nezodpovedaná 14. 12. 2005Petra Masácováminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanPán minister, aké sú priority rakúskeho predsedníctva EÚ v prvom polroku 2006 a čo bude ťažiskom slovenskej zahraničnej politiky v tomto období?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.