Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 17. 9. 2003Karol Mitríkpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaReforma verejnej správy zamestnáva našu spoločnosť celé desaťročie. V súčasnej dobe máme v parlamente sadu zákonov, ktoré posunú o výrazný krok dopredu reformu verejnej správy. Vo verejnosti je táto etapa spochybňovaná, môžete vyjadriť úsporu finančných prostriedkov tejto etapy reformy verejnej správy a výhody tohto modelu pre občanov našej krajiny?
zodpovedaná 3. 3. 2004Karol Mitríkpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaJe možné v súčastnej dobe rokovaním zmeniť záväzok SR vo vzťahu k odstaveniu Jaslovských Bohuníc v rokoch 2006-2008? V prípade nesplnenia tohto záväzku zo strany SR, aké sankcie by nám hrozili?
nezodpovedaná 10. 3. 2004Karol Mitríkpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán predseda, finančné záväzky SR vo vzťahu k zmluve s Hyundai sú značné. Neohrozí tento zmluvný záväzok štátny rozpočet v roku 2004 tým, že sa prehĺbi schodok? Je spracovaná analýza návratnosti investovaných prostriedkov? Bude zverejnená špecifikácia našich finančných záväzkov vyplývajúcich zo zmluvy?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.