Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 17. 9. 2003Karol Mitríkpredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaReforma verejnej správy zamestnáva našu spoločnosť celé desaťročie. V súčasnej dobe máme v parlamente sadu zákonov, ktoré posunú o výrazný krok dopredu reformu verejnej správy. Vo verejnosti je táto etapa spochybňovaná, môžete vyjadriť úsporu finančných prostriedkov tejto etapy reformy verejnej správy a výhody tohto modelu pre občanov našej krajiny?
zodpovedaná 3. 3. 2004Karol Mitríkpredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaJe možné v súčastnej dobe rokovaním zmeniť záväzok SR vo vzťahu k odstaveniu Jaslovských Bohuníc v rokoch 2006-2008? V prípade nesplnenia tohto záväzku zo strany SR, aké sankcie by nám hrozili?
nezodpovedaná 10. 3. 2004Karol Mitríkpredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Mikuláš DzurindaPán predseda, finančné záväzky SR vo vzťahu k zmluve s Hyundai sú značné. Neohrozí tento zmluvný záväzok štátny rozpočet v roku 2004 tým, že sa prehĺbi schodok? Je spracovaná analýza návratnosti investovaných prostriedkov? Bude zverejnená špecifikácia našich finančných záväzkov vyplývajúcich zo zmluvy?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.