Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 24. 3. 1999Árpád Duka-Zólyomipodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyAká je vaša koncepcia riešenia postavenia a problémov rómskej menšiny, resp. aké konkrétne kroky sa uskutočnili a aké sa plánujú?
nezodpovedaná 24. 3. 1999Árpád Duka-Zólyomiminister kultúry SR Milan Kňažko Aká je vaša koncepcia na riešenie finančnej podpory činnosti národnostných kultúrnych organizácií?
nezodpovedaná 10. 5. 2000Árpád Duka-Zólyomipodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pavol HamžíkZ hľadiska priorít harmonizácie práva SR s právom EÚ a plnenia úloh integrácie SR do EÚ v oblasti legislatívnej práce vlády a jednotlivých rezortov sú ešte rezervy. Aké konkrétne a urýchlené opatrenia plánuje vláda SR, aby sme sa vyhli negatívnemu tohoročnému hodnoteniu pripravenosti SR Európskou komisiou.
nezodpovedaná 4. 10. 2000Árpád Duka-Zólyomipredseda vlády SR Mikuláš DzurindaV prístupovom rokovaní pre SR bude jedna z najťažších kapitól životné prostredie. Harmonizácia práv a príprava tejto oblasti vyžaduje značné finačné náklady. Je pripravená vláda v návrhu štátneho rozpočtu podporovať zvýšenie rozpočtu tohto rezortu o potrebnú a požadovanú sumu?
nezodpovedaná 4. 4. 2001Árpád Duka-Zólyomiminister vnútra SR Ladislav PittnerAko pokračuje a aké sú výsledky vyšetrovanie proti neznámemu páchateľovi trestného činu hanobenia a poškodenia sochy Petöfiho, škôl s vyučovacím jazykom maďarským, kultúrnych ustanovení maďarskej menšiny a budovy generálneho konzulátu MR v Košiciach?
nezodpovedaná 16. 5. 2001Árpád Duka-Zólyomiminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikPrednosta Krajského úradu v Banskej Bystrici vymenoval riaditeľa Gymnázia vo Fiľakove tak, že nezohľadnil návrh školskej rady. Ako hodnotíte tento postup a ako sa bude riešiť táto zložitá otázka tak, aby sa odstránilo vzniklé napätie?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.