Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 25. 6. 2003Libuša Martinčekovápredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKedy bude ukončené diaľničné prepojenie Košice-Bratislava?
nezodpovedaná 3. 12. 2003Libuša Martinčekováminister dopravy a výstavby SR Pavol ProkopovičJe rozumné ku dňu vstupu SR do EÚ zrušiť ucelený systém kontroly hmotnosti vozidiel na hraničných priechodoch bez jeho adekvátnej náhrady, keď štáty EÚ sa veľmi intenzívne a radikálne snažia obmedziť pohyb ťažkých nákladných vozidiel cez ich územie napríklad terajšie protesty v Rakúsku. Akým spôsobom a v akom časovom horizonte zabezpečí Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR ochranu cestnej siete proti preťaženým vozidlám ak bude táto kontrola na hraniciach zrušená?
nezodpovedaná 10. 12. 2003Libuša Martinčekováminister dopravy a výstavby SR Pavol ProkopovičJe rozumné (potrebné, nutné, nevyhnutné) ku dňu vstupu SR do EÚ zrušiť ucelený systém kontroly hmotnosti vozidiel na hraničných priechodoch bez jeho adekvátnej náhrady, keď štáty EÚ sa veľmi intenzívne a radikálne snažia obmedziť pohyb ťažkých nákladných vozidiel cez územie - napríklad terajšie protesty v Rakúsku. Akým spôsobom a v akom časovom horizonte zabezpečí Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR ochranu cestnej siete proti preťaženým vozidlám, ak bude táto kontrola na hraniciach zrušená?
zodpovedaná 10. 3. 2004Libuša Martinčekováminister životného prostredia SR László MiklósAký je stav pripravenosti rezortu ŽP na vstup do EÚ? Osobitne zapracovanie Natura 2000 (usporiadanie chránených území SR v súlade s EÚ) do systému chránených území, koľko je to % územia SR a ako bude fungovať kooperácia s vlastníkmi pôdy?
nezodpovedaná 10. 3. 2004Libuša Martinčekováminister hospodárstva SR Pavol RuskoNa čo konkrétne budú použité finančné prostriedky v objeme 1,5 - 1,6 mld. korún, ktoré majú byť vyčlenené tento rok kvôli výstavbe závodu automobilky KIA pri Žiline?
zodpovedaná 23. 6. 2004Libuša Martinčekováminister zdravotníctva SR Rudolf ZajacMohli by ste nám v krátkosti povedať o pripravovanej koncepcii starostlivosti o dlhodobo chorých, o postavení geriatrických centier a úlohe agentúr domácej ošetrovateľskej starostlivosti v tejto koncepcii?
nezodpovedaná 23. 6. 2004Libuša Martinčekováminister životného prostredia SR László MiklósAko pokračujete v zavádzaní zálohovania PET obalov na nápoje? Je možné, že po zavedení zálohovania za jednorazové obaly aj nás bude čakať odozva E.K., tak ako to bolo v Nemecku?
nezodpovedaná 30. 6. 2004Libuša Martinčekováminister životného prostredia SR László MiklósAko pokračujete v zavádzaní zálohovania a recyklácie PET obalov na nápoje. Je možné, že po zavedení zálohovania a označovania PET fliaš, teda jednorázových obalov, aj nás bude čakať odozva EK, v prípade sťažnosti niektorých členských krajín EÚ, tak ako to bolo v Nemecku?
zodpovedaná 22. 9. 2004Libuša Martinčekováminister životného prostredia SR László MiklósPán minister, mohli by ste nás informovať, ako pokračujú (či pokračujú) rokovania medzi MH SR a MŽP SR o zálohovaní PET fliaš?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.