Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 5. 3. 2003Pavol Kubovičminister dopravy a výstavby SR Pavol ProkopovičAko pokračuje príprava výstavby diaľničného úseku Prístavný most - Most mládeže v Bratislave, vrátane uvedenia termínov realizácie a financovania stavby?
nezodpovedaná 25. 6. 2003Pavol Kubovičpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAký je váš názor na návrh ministra DPaT na vstup súkromného kapitálu do výstavby diaľníc na Slovensku?
nezodpovedaná 25. 6. 2003Pavol Kubovičpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVážený pán premiér, ako hodnotíte vplyv rezolúcie Rady Európy k zákonu o zahraničných Maďaroch na medzinárodné postavenie Slovenska?
nezodpovedaná 2. 7. 2003Pavol Kubovičpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaProstredníctvom médií prebehla informácia o pozvaní maďarskej vlády na rokovanie o krajanskom zákone. Ak áno, zaujímalo by ma na akej úrovni a s akým mandátom bude slovenská strana viesť tieto rokovania?
nezodpovedaná 17. 9. 2003Pavol Kubovičminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanPán minister, od dátumu podpisu prístupovej zmluvy SR a EÚ sa Slovensko zúčastňuje na práci všetkých orgánov, výborov a komisií EÚ. Ako hodnotíte doterajšie zapojenie SR do tejto práce? Je Slovensko platným účastníkom rokovaní? Aké sú v tomto smere doposiaľ skúsenosti našich zástupcov?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.