Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 26. 2. 2003Maroš Kondrótpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAký je dopad zvyšovania cien (energie, DPH, ...) na kvalitu života občana a vysvetlite prosím rozdiel medzi vládou sľubovaným a skutočným dopadom.
nezodpovedaná 26. 2. 2003Maroš Kondrótpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaViete, aký bol skutočný dopad zvýšenia cien energií na hospodárenie domácností a hlavne aký je rozdiel medzi vládou proklamovaným a skutočným cenovým dopadom?
nezodpovedaná 26. 2. 2003Maroš Kondrótminister pre správu a privatizáciu národného majetku SR Robert NemcsicsAko chcete niesť zodpovednosť za obchodnú bilanciu SR a vývoj ZO, keď hlavné nástroje - personálne a finančné riadenie prechádzajú na iný rezort? Čo podniknete pre nápravu tohto chybného zámeru?
zodpovedaná 9. 4. 2003Maroš Kondrótminister zdravotníctva SR Rudolf ZajacKto nesie zodpovednosť za nevýhodný pripravovaný nákup 5 vrtuľníkov typu "Augusta109 KZ" za štátne peniaze, ktoré sú 10 rokov staré, predražené a priestorovo i nákladovo nevyhovujúce? Aké ďalšie typy vrtuľníkov by podľa vás prichádzali do úvahy a v akých nákupných cenách?
zodpovedaná 9. 4. 2003Maroš Kondrótminister zdravotníctva SR Rudolf ZajacV SR sú tri letecké spoločnosti, ktoré sú schopné poskytovať letecké záchranné služby. Iba jedna z nich však bola zaradená do siete zdravotníckych zariadení (ATE), čím zneužíva svoje monopolné postavenie, ktoré nie je ničím opodstatnené. Dokedy bude ministerstvo zdravotníctva tento stav podporovať? Kedy zjednáte nápravu, pán minister?
nezodpovedaná 9. 4. 2003Maroš Kondrótminister vnútra SR Vladimír PalkoČo bude dodané v rámci IZS za sumu 400 mil. Sk, o ktorom hovoril štátny tajomník MV SR na tlačovke pred cca 3 týždňami? ÚCO MV SR hovoril o tendri na projekt na IZS, avšak súťaž nebola vyhlásená - "údajná časová tieseň" bola nezavinená alebo kto podľa vás nesie konkrétnu zodpovednosť?
zodpovedaná 18. 6. 2003Maroš Kondrótpodpredseda vlády a minister financií SR Ivan MiklošAké sú výsledky podrobnej štrukturálnej analýzy príčin výpadku príjmov v štátnom rozpočte, ktorú ministerstvo financií bezpochyby urobilo pred návrhom na zvýšenie spotrebných daní?
nezodpovedaná 18. 6. 2003Maroš Kondrótpodpredseda vlády a minister financií SR Ivan MiklošAké sú hlavné príčiny výpadku príjmov štátneho rozpočtu za I. štvrťrok, resp. za 5 mesiacov roku 2003 a ktorých sektorov ekonomiky sa výpadok najmä týka?
nezodpovedaná 18. 6. 2003Maroš Kondrótpodpredseda vlády a minister financií SR Ivan MiklošKtoré východiská ministerstva financií boli nesprávne pri odhadoch daňových príjmov, u ktorých je najväčší výpadok?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.