Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 26. 2. 2003Jaroslav Jadušminister spravodlivosti SR Daniel LipšicZúčastnili ste sa v trojici osobného stretnutia so sudcom Sergejom Kohutom a s predsedom Ústavného súdu Jánom Mazákom pred termínom podania Kohutovej sťažnosti na Ústavnom súde v súvislosti s jeho neúspešnou kandidatúrou na post predsedu Najvyššieho súdu?
nezodpovedaná 9. 4. 2003Jaroslav Jadušpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAko sa s vaším deklarovaným kresťanským cítením pri deklarovanej podpore vojny v Iraku spájajú tisícky mŕtvych civilistov, starcov, žien a detí? Ospravedlníte vraždenie humanitou amerických "mierových bômb"?
nezodpovedaná 2. 7. 2003Jaroslav Jadušpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAké škody boli spôsobené zastavením výstavby tunela Branisko po politickom rozhodnutí tesne po nastúpení vašej vlády v roku 1998 a kto za ne ponesie zodpovednosť?
nezodpovedaná 2. 7. 2003Jaroslav Jadušpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKto stojí za obchodovaním s pohľadávkami dodávateľov výstavby tunela Branisko?
nezodpovedaná 2. 7. 2003Jaroslav Jadušpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaSúhlasíte s tézou vášho podpredsedu I. Mikloša, že zvýšenie DPH a spotrebných daní sa nedotkne len chudobných ale aj bohatých? Ako táto "skvostná" myšlienka chudobným pomôže v boji s bohapustým zdražovaním?
nezodpovedaná 2. 7. 2003Jaroslav Jadušminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ľudovít KaníkVysvetlite kritériá, na základe ktorých ste rozhodli o existencii, či neexistencii pracovísk úradov práce v rámci ich novej štruktúry?
nezodpovedaná 2. 7. 2003Jaroslav Jadušminister vnútra SR Vladimír PalkoV súvislosti s výstavbou tunela Branisko existuje podozrenie z tunelovania a inej trestnej činnosti. Ako postupuje vyšetrovanie, príp. aké výsledky vyšetrovatelia dosiahli, resp. vyšetruje sa vôbec?
nezodpovedaná 2. 7. 2003Jaroslav Jadušminister dopravy SR Pavol ProkopovičAký bude mať dôsledok prerozdelenie prostriedkov zo štátneho rozpočtu v pomere 60 % , 25 %, 15 % na dostavbu severného variantu D1 z titulu termínu ukončenia?
nezodpovedaná 18. 5. 2005Jaroslav Jadušpodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pál CsákyNepovažujete postup samosprávy mesta Komárno vo veci neumiestnenia súsošia vierozvestcov sv. Cyrila a Metoda za prejav národnostnej intolerancie?
zodpovedaná 19. 4. 2006Jaroslav Jadušpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaV čom vidíte hlavnú príčinu nedostatočného plnenia programu protipovodňových opatrení na území SR a ako chcete riešiť protivodňovú ochranu SR vo výhľade najbližších rokov?
zodpovedaná 19. 4. 2006Jaroslav Jadušpodpredseda vlády SR a minister životného prostredia SR László MiklósAké sú hlavné zásady a úlohy rezortu ŽP v oblasti boja proti povodniam, ako sa plní program protipovodňových opatrení na území SR a aké je vaše stanovisko k reálnemu plneniu týchto opatrení a aké vy vidíte východiská?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.