Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

12
StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 2. 12. 1998Ján Cuperminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošPán minister, prečo ste odvolali čerstvo vymenovaného riaditeľa pozemkového fondu a nahradili ste ho členom maďarskej koalície?
nezodpovedaná 24. 2. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKoľko sto tisíc hektárov slovenskej pôdy ešte chcete "obetovať" pánu Bugárovi za krátky čas svojho vládnutia?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKedy dáte do súladu svoje protiprávne postavenie v SDK so svojím politickým svedomím. Inak povedané kedy sa necháte zvoliť za riadneho predsedu SDK?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaDnes už nie je verejným tajomstvom, že vašu vládu aj vás vydiera maďarská koalícia. Povedzte občanom SR pravdu, koľko miliónov bude stáť Slovákov vaše vládnutie v prospech maďarskej politickej reprezentácie?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKedy už začnete plniť nereálne predvolebné sľuby, ktoré ste rozdávali na cyklotúrach po Slovensku?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaDokedy chcete tolerovať autonomistické praktiky podpredsedu vlády P. Csákyho?
nezodpovedaná 9. 6. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaObčania sú zvedaví koľko údajne dostali páni z SDK, DÚ a DS provízii od firmy Siemens za realizáciu osvetlenia a spaľovne v Bratislave?
nezodpovedaná 9. 6. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKedy sa postaráte aj o povodiami postihnutých Rómov?
nezodpovedaná 9. 6. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNepripomína vám vaša manipulácia s J. Svěchotom a Lexom politické procesy z 50-tych rokov?
nezodpovedaná 9. 6. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán predseda je za vaším rozhovorom s Jánom Kresánkom a Miškovským údajne vyplácanie tučných provízií firmou Siemens?
nezodpovedaná 9. 6. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér nepripomína vám vaša manipulácia spln?
nezodpovedaná 9. 6. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér, vláda odhlasovala 80 miliónov na pomoc kosovským Albáncom. Kedy sa postaráte o jarovníckych Rómov, ktorých ste tak intenzívne navštevovali pred voľbami?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér, kedy začnete plniť predvolebné sľuby dané občanom SR?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKedy vrátite regionálny rozvoj a výstavbu do slovenských rúk a kedy prestanete kolaborovať s Maďarmi proti záujmom Slovenska?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér, Rómovia z Jarovnice vám odkazujú, či ich náhodou nenavštívite alebo to odložíte až na predčasné parlamentné voľby?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér, ako mienite riešiť problém klientelizmu úplatkárstva, korupcie, rodinkárstva a konfliktu záujmov na Úrade vlády?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér, dodatočne vám blahoželám k odvahe zbaviť sa svojho klienta ministra Palacku. Zaujímalo by mňa a občanov Slovenska kedy naberete odvahu a odstúpite aj vy?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér, kedy zverejníte údaje o tom akým spôsobom bola financovaná vaša zahraničná dovolenka? Na západe je to celkom bežné.
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperminister hospodárstva SR Ľudovít ČernákPán minister, ako nesiete zásah FNM do Hlinikárne v Žiari?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperminister dopravy a výstavby SR Jozef MacejkoPán minister, budete brávať na zahraničné cesty svoju manželku alebo poradkyne?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperminister vnútra SR Ladislav PittnerPán minister ako mienite nahradiť svojho nenahraditeľného pondelkového hovorcu, generála Ivora. Ľudia si už chcú oddýchnuť od jeho zavádzania. Dokonca aj jeho príbuzní.
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperministerka financií SR Brigita SchmögnerováPani ministerka, kedy uvoľníte finančné prostriedky na dostavbu NKP Bratislavský hrad?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperminister dopravy a výstavby SR Jozef MacejkoPán minister, mienite využiť pri zháňaní peňazí na dostavbu diaľníc aj ekonomické a finančné skúsenosti svojej manželky zamestnanej u pána Dzurindu?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperministerka financií SR Brigita SchmögnerováPani ministerka, kedy uvoľníte zákonom stanovené prostriedky na dostavbu slovenského snemu?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikPán minister v predchádzajúcom parlamente ste rád a veľmi dlho a často prezentovali svoje predstavy o školskej politike. Všimol som si, že ste pritom jedol úhladne zabalenú desiatu. Teraz prezentujete víziu "podvyživeného" školstva, nám všetkým. Kedy urobíte aj nejaké konkrétne kroky, aby ste vyhladovelé školstvo "nakŕmili" aspoň sám svojou desiatou?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Ján Cuperministerka financií SR Brigita SchmögnerováPani ministerka, kedy uvoľníte zákonom stanovené prostriedky na činnosť parlamentu?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVážený pán premiér, dielo skazy slovenského národa ste už dokonali. Slovensko pod vašou nešťastnou vládou žiaľ dosiahlo štatút "banánovej republiky".Neuvažujete ešte stále o odchode na politický dôchodok?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKedy sa ospravedlníte občanom SR slovenskej národnosti za to, že ste sa nechali ponižovať p. B. Bugárom ako ústavný činiteľ zastupujúci slovenský národ a tým ste ponížili aj nás Slovákov?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKedy sa postaráte o zrušenie dehonostujúceho klamstva o legalite dvojitého členstva v SDK a KDH. Ste teraz členom SDK alebo KDH či oboje?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér, Rómovia z Jarovnice sa pýtajú či im náhodou neprinesiete aj túto jeseň nejaké to vrece zemiakov. Keď ste im zabudli pomôcť po povodni,čo ste im aj sľuboval.
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVaša vláda už dávnejšie stratila svoju tvár. Vaše vládnutie bude história hodnotiť ako nedôstojné. Neuvažujete o odchode do politického dôchodku?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKedy sa ospravedlníte Slovákom za všetky klamstvá, ktorými ste ich klamal počas predvolebnej kampane?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér, ktorým smerom teraz pláva loď nazývana Titanik SDK, keď ste ju ako predseda "kapitán" opustili?
zodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cupergenerálny prokurátor SR Milan HanzelKedy priznáte pred národom pravdu, že Michala Kováča mladšieho neuniesla Slovenská informačná služba, ale úplne iné tajné služby a zastavíte trestné stíhanie voči poslancovi Ivanovi Lexovi?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cuperminister vnútra SR Ladislav PittnerPán minister máme obavu o osud generála Ivora. Už dlhšie "neobšťastnil" slovenskú verejnosť "objavmi" v kauze Lexa-SIS. Alebo je iba na "zaslúženej" dovolenke?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cuperminister vnútra SR Ladislav PittnerPán minister, takmer rok nás zabával každý pondelok hovorca v kauze Lexa - SIS generál Ivor. V poslednej dobe ste ho akosi tak povediac "stiahli z obehu". Prečo?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cupergenerálny prokurátor SR Milan HanzelPremiér Dzurinda sa dopustil veľkej pollitickej ohavnosti. Zrušil amnestiu svojho predchodcu, čo sa v dejinách existencie štátov nestalo. Konštatoval to aj Ústavný súd, keď povedal, že jeho konanie nebolo v súlade s Ústavou SR. Pýtam sa vás, kedy začnete naprávať túto premiérovú politickú ohavnosť?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cupergenerálny prokurátor SR Milan HanzelPremiér Dzurinda sa dopustil veľkej politickej ohavnosti zrušil amnestiu svojho predchodcu, čo sa v dejinách existencie štátov nestalo. Konštatoval to aj Ústavný súd, keď povedal, že jeho konanie nebolo v súlade s Ústavou SR. Pýtam sa Vás, kedy začnete naprávať túto premiérovú politickú ohavnosť?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cupergenerálny prokurátor SR Milan HanzelZ čl. 149 vám vyplýva povinnosť chrániť práva a záujmy fyzických osôb. Prečo tak nepostupujete v prípade poslanca za HZDS I. Lexu, keď Ústavný súd konštatoval už dávnejšie neplatnosť a protiústavnosť Dzurindom zrušenej amnestie.
nezodpovedaná 8. 9. 1999Ján Cuperminister vnútra SR Ladislav Pittner Pán minister, pripravujete do budúcnosti a koľko nových generálov Policajného zboru?
zodpovedaná 15. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKedy sa ospravedlníte Slovákom za všetky klamstvá, ktorými ste ich podvádzali počas predvolebnej kampane?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAkým stupňom by se ohodnotili vaše prijatie pánom Čarnogurským po vašom návrate do KDH?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVážený pán premiér, dielo skazy na slovenskej spoločnosti ste už dokonali. Slovensko pod vašou nešťastnou vládou žiaľ dosiahlo štatút "banánovej republiky" ako kedysi po Pinochetovom prevrate v Chile. Neuvažujete ešte stále o odchode na politický dôchodok alebo počkáte, aby vás stihol osud Pinocheta?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaVaša vláda už dávnejšie stratila svoju tvár. Vaše vládnutie bude história hodnotiť ako nedôstojné. Neuvažujete o odchode do politického dôchodku?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaSte stále si myslíte, že tzv. dvojite členstvo bolo legálne a legitímne?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaSte ešte stále predsedom SDK?
nezodpovedaná 15. 9. 1999Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán premiér, Rómovia z Jarovnice sa pýtajú, či im náhodou neprinesiete aj túto jeseň nejaké to vrece zemiakov. Keď už ste im zabudli pomôcť po povodni, čo im vláda sľúbila a vládna koalícia v parlamente odhlasovala.
nezodpovedaná 21. 6. 2000Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaČlánok 1 ods. 2 z Medzinárodného paktu o občianskych a politických právach, ktorý je okrem iného súčasťou právneho poriadku SR hovorí, že v žiadnom prípade nesmie byť národ zbavený svojich vlastných prostriedkov k životnej existencii. Vy rozdávaním majetkov do zahraničia to permanentne robíte. Nebojíte sa zodpovednosti pred národom?
nezodpovedaná 6. 12. 2000Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAko vyriešite problém telefonovania do Sita z Vášho ministerstva - z ministerstva Vašej vlády?
nezodpovedaná 6. 12. 2000Ján Cuperpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán Dzurinda, ako odôvodnite svoje ďalšie klamstvo, v ktorom ste tvrdili, že ste nevedeli o nezákonnosti vyplatenia odmien členom vlády, keď zo spisu vyplýva, že vás o tom informoval úradník Úradu vlády SR?
12

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.