Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 29. 5. 2013Gábor Gálminister financií SR Peter KažimírPrečo robíme úsporné opatrenia na občanoch tejto krajiny, keď míňame štátne peniaze a peniaze daňovníkov ako napr. Úrad pre priemyselné vlastníctvo na oslavy vo veľkom štýle?
nezodpovedaná 29. 5. 2013Gábor Gálminister financií SR Peter KažimírNeustále sa znižuje sociálna úroveň občanov tejto krajiny v dôsledku úsporných opatrení, ktoré robíte a úrad štátu rozhadzuje peniaze daňovníkov na oslavy vo veľkom štýle (Úrad pre priemyselné vlastníctvo).
nezodpovedaná 29. 5. 2013Gábor Gálminister financií SR Peter KažimírViac ako tretina občanov žije zo dňa na deň. Štátny Úrad pre priemyselné vlastníctvo míňa peniaze daňovníkov na veľkolepé oslavy.
nezodpovedaná 16. 10. 2013Gábor Gálminister dopravy SR Ján PočiatekPán minister, pri výjazde z diaľnice D1 na Senec sa tvoria dlhé kolóny motorových vozidiel, ktoré chcú zísť z diaľnice. Vozidlá stoja ďaleko pred odbočovacím pruhom, priamo v pravom jazdnom pruhu diaľnice, kde bránia ostatným vozidlám v plynulom prechode a ohrozujú tak plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky. Ako plánujete riešiť túto dopravnú situáciu?
nezodpovedaná 16. 10. 2013Gábor Gálminister dopravy SR Ján PočiatekPán minister, zaujímalo by ma, či vnímate problematickú situáciu, ktorá sa každodenne opakuje na diaľnici D1 pri výjazde na Senec? V dôsledku zhustenej premávky sa na diaľnici tvoria dlhé kolóny áut, ktoré chcú odbočiť na Senec. Niekedy má kolóna aj 1 km, autá stoja v pravom jazdnom pruhu ďaleko pred odbočovacím pruhom.
nezodpovedaná 16. 10. 2013Gábor Gálminister dopravy SR Ján PočiatekPán minister, čo mienite urobiť pre to, aby pri výjazde z diaľnice D1 na Senec nebola ohrozená bezpečnosť, život a zdravie motoristov? Pri výjazde sa tvoria dlhé kolóny, vozidlá, ktoré chcú odbočiť na Senec musia stáť priamo na diaľnici v pravom jazdnom pruhu ďaleko pred odbočovacím pruhom.
nezodpovedaná 23. 10. 2013Gábor Gálminister dopravy SR Ján PočiatekPán minister, pri výjazde z diaľnice D1 na Senec sa tvoria dlhé kolóny motorových vozidiel, ktoré chcú zísť z diaľnice. Vozidlá stoja ďaleko pred odbočovacím pruhom, priamo v pravom jazdnom pruhu diaľnice, kde bránia ostatným vozidlám v plynulom prechode a ohrozujú tak plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky. Ako plánujete riešiť túto dopravnú situáciu?
nezodpovedaná 23. 10. 2013Gábor Gálminister dopravy SR Ján PočiatekPán minister, čo mienite urobiť pre to, aby pri výjazde z diaľnice D1 na Senec nebola ohrozená bezpečnosť, život a zdravie motoristov? Pri výjazde sa tvoria dlhé kolóny, vozidlá, ktoré chcú odbočiť na Senec, musia stáť priamo na diaľnici v pravom jazdnom pruhu ďaleko pred odbočovacím pruhom.
nezodpovedaná 23. 10. 2013Gábor Gálminister dopravy SR Ján PočiatekPán minister, zaujímalo by ma, či vnímate problematickú situáciu, ktorá sa každodenne opakuje na diaľnici D1 pri výjazde na Senec? V dôsledku zhustenej premávky sa na diaľnici tvoria dlhé kolóny áut, ktoré chcú odbočiť na Senec. Niekedy má kolóna aj 1 km, autá stoja v pravom jazdnom pruhu ďaleko pred odbočovacím pruhom.
zodpovedaná 19. 3. 2014Gábor Gálminister financií SR Peter KažimírPán minister, prostredníctvom daňových kontrol štát častokrát umelo odsúva termín vyplatenia nadmerného odpočtu DPH podnikateľom, čím ich existenčne ohrozuje a sťažuje podnikanie. Viete o tejto situácii?
zodpovedaná 19. 3. 2014Gábor Gálminister financií SR Peter KažimírPán minister, zaujímalo by ma, či viete o tom, že štát umelo zadržiava vyplatenie nadmerného odpočtu DPH podnikateľom? Prostredníctvom daňových kontrol odsúva termín vyplatenia nadmerného odpočtu DPH, čím umožňuje rôznym živlom, aby sa zmocnili týchto firiem. Ďakujem. Keďže som od pána ministra dostal vyčerpávajúcu odpoveď, by som povedal, nad moje očakávanie, tak netrvám na otázke. Ďakujem.
zodpovedaná 19. 3. 2014Gábor Gálminister dopravy SR Ján PočiatekPán minister, pri výjazde z diaľnice D1 na Senec sa tvoria dlhé kolóny motorových vozidiel, ktoré chcú zísť z diaľnice. Vozidlá stoja ďaleko pred odbočovacím pruhom, priamo v pravom jazdnom pruhu diaľnice, kde bránia ostatným vozidlám v plynulom prechode a ohrozujú tak plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky. Ako plánujete riešiť túto dopravnú situáciu?
nezodpovedaná 19. 3. 2014Gábor Gálminister financií SR Peter KažimírPán minister, štát umelo zadržiava podnikateľom vratky DPH, čím im sťažuje podnikanie a existenčne ich ohrozuje. Máte o tom poznatky?
nezodpovedaná 19. 3. 2014Gábor Gálminister dopravy SR Ján PočiatekPán minister, čo mienite urobiť pre to, aby pri výjazde z diaľnice D1 na Senec nebola ohrozená bezpečnosť, život a zdravie motoristov? Pri výjazde sa tvoria dlhé kolóny, vozidlá, ktoré chcú odbočiť na Senec, musia stáť priamo na diaľnici v pravom jazdnom pruhu ďaleko pred odbočovacím pruhom.
nezodpovedaná 19. 3. 2014Gábor Gálminister dopravy SR Ján PočiatekPán minister, zaujímalo by ma, či vnímate problematickú situáciu, ktorá sa každodenne opakuje na diaľnici D1 pri výjazde na Senec? V dôsledku zhustenej premávky sa na diaľnici tvoria dlhé kolóny áut, ktoré chcú odbočiť na Senec. Niekedy má kolóna aj 1 km, autá stoja v pravom jazdnom pruhu ďaleko pred odbočovacím pruhom.

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.