Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 23. 9. 2020Jaroslav Baškadočasne poverený minister životného prostredia SR Ján BudajPán minister, Trenčianska župa má od 22. mája 2020 žiadosť o súhlas s vecným bremenom na pozemky pre most v Ilave. Vecné bremeno potrebuje k stavebnému povoleniu na výstavbu nového mosta, ktorý je veľmi dôležitý pre obyvateľov mesta Ilava. Kedy dáte pre SVP, š. p. súhlas na uzatvorenie takejto zmluvy?
nezodpovedaná 23. 9. 2020Jaroslav Baškadočasne poverený minister životného prostredia SR Ján BudajPán minister, most cez Váh v Ilave je už viac ako rok uzatvorený. Trenčianska župa chce postaviť nový. Potrebuje však pre stavebné povolenie súhlas na vecné bremeno z ministerstva životného prostredia pre SVP, š. p.. Župa požiadala o tento súhlas ešte v máji 2020. Kedy ministerstvo tento súhlas udelí?
nezodpovedaná 27. 1. 2021Jaroslav Baškadočasne poverený minister dopravy SR Andrej DoležalMinulý rok v auguste bolo správoplatnené stavebné povolenie na rekonštrukciu časti cesty I/9 tzv. "panelky". Chcem sa spýtať, v akom stave sa nachádza verejné obstarávanie na tento úsek cesty I/9.
nezodpovedaná 27. 1. 2021Jaroslav Baškadočasne poverený minister dopravy SR Andrej DoležalPán minister, v akom štádiu sa nachádza proces verejného obstarávania na rekonštrukciu úseku cesty I/9 pri Trenčíne, tzv. "panelka", ktorá má byť financovaná z eurofondov?
nezodpovedaná 17. 3. 2021Jaroslav Baškadočasne poverený minister dopravy SR Andrej DoležalV akom stave je verejné obstarávanie na zhotoviteľa rekonštrukcie cesty I/9 pri Trenčíne, tzv. "panelka"? Stavebné povolenie na tento úsek bolo pritom správoplatnené ešte v auguste 2020.
nezodpovedaná 17. 3. 2021Jaroslav Baškadočasne poverený minister dopravy SR Andrej DoležalKedy sa začne s rekonštrukciou cesty I/9 pri Trenčíne, úseku tzv "panelky"? V akom stave je verejné obstarávanie? Stavebné povolenie bolo správoplatnené v auguste 2020.
nezodpovedaná 31. 3. 2021Jaroslav Baškadočasne poverený minister dopravy SR Andrej DoležalV akom stave sa nachádza verejné obstarávanie na zhotoviteľa rekonštrukcie cesty I/9 v úseku tzv. "panelky"?
nezodpovedaná 31. 3. 2021Jaroslav Baškadočasne poverený minister dopravy SR Andrej DoležalLen pred niekoľkými dňami bola podpísaná zmluva o NFP na rekonštrukciu cesty I/9 v úseku tzv. "panelky". Chcem sa spýtať, ako ďaleko je obstarávanie zhotoviteľa tejto cesty?
zodpovedaná 27. 4. 2022Jaroslav Baškadočasne poverený minister dopravy SR Andrej DoležalVážený pán minister, chcem sa spýtať, v akom stave je príprava jednotlivých úsekov rýchlostnej cesty R2 na území Trenčianskeho kraja, vrátane časového harmonogramu výstavby týchto úsekov.

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.