Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 25. 11. 1998Jozef Brhelpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaV zmluve medzi občanmi, ktorú ste deklaratívne uzavreli vy a vaša SDK s občanmi SR ste sľubovali 200 % zvýšenie platov. Prečo tento predvolebný sľub nie je zakotvený v programovom vyhlásení vlády?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Jozef Brhelpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaNepokladáte prísľub odstavenia dvoch reaktorov V1 jadrovej elektráne Jaslovské Bohunice a z toho vyplývajúcu ročnú stratu na produkcii a zamestnanosti 15 mld korún v podmienkach roka 2008 za prejav klamania občanov, nekompetentnosti vlády a ohrozenia strategických a národných záujmov Slovenska?
nezodpovedaná 20. 10. 1999Jozef Brhelminister hospodárstva SR Ľudovít ČernákNepokladáte prísľub odstavenia dvoch reaktorov V1 jadrovejj elektrárne Jaslovské Bohunice, a z toho vyplývajúcu ročnú stratu na produkcii a zamestnanosti 15 mld korún v podmienkach roku 2008 za prejav klamania občanov, nekompetentnosti vlády a ohrozenia strategických a národných záujmov Slovenska?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.