Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 2. 7. 2003Stanislav Škodadočasne poverený minister hospodárstva SR Robert NemcsicsMá Ministerstvo hospodárstva SR program pre riešenie energetickej sebestačnosti a ako je rozpracovaný program pre alternatívne zdroje (veterná energia, energia slnka, malé vodné elektrárne).
nezodpovedaná 17. 9. 2003Stanislav Škodadočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Martin FroncMinister hospodárstva vyslovil, že naša krajina sa bude venovať strojárskej výrobe. Otázka: Ako chcete zabezpečiť výučbu učňov v strojárskych odboroch, keď počet učňov každým rokom klesá.
nezodpovedaná 3. 3. 2004Stanislav Škodadočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Mikuláš DzurindaV tomto týždni sme získali veľkú investíciu. Je predpoklad ďalších investícií do Slovenskej republiky?
nezodpovedaná 3. 3. 2004Stanislav Škodadočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Mikuláš DzurindaV minulom mesiaci ste sa stali podpredsedom Kresťansko demokratickej internacionaly - ako využijete tento post v prospech Slovenska?
nezodpovedaná 3. 3. 2004Stanislav Škodadočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Mikuláš DzurindaV apríli vstupujeme do NATO, v máji do EÚ. Týmto ste splnili svoj volebný sľub. Aká bude vaša ďalšia priorita?
nezodpovedaná 20. 10. 2004Stanislav Škodadočasne poverený minister hospodárstva SR Pavol RuskoAko sú rozpracované projekty na využívanie veternej a slnečnej energie pre priemyselné použitie?
zodpovedaná 22. 6. 2005Stanislav Škodadočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Mikuláš DzurindaVážený pán premiér! Hlási sa Slovensko k reformám aj v EÚ?
zodpovedaná 7. 12. 2005Stanislav Škodadočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Mikuláš DzurindaPán premiér, ako hodnotíte Štúdiu trvalo udržateľného rozvoja, ktorú dal vypracovať vládny výbor pre obnovu a rozvoj Vysokých Tatier?
nezodpovedaná 14. 12. 2005Stanislav Škodadočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Mikuláš DzurindaPán premiér, minulý týždeň ohlásila automobilka PSA Peugeot Citroen novú investíciu do Trnavy. Čo to bude konkrétne znamenať, najmä čo sa týka počtu novovytvorených pracovných miest?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.