Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 16. 12. 1998Dušan Švantnerminister hospodárstva SR Ľudovít ČernákPán minister, pred voľbami ste často hovorili o nezamestnanosti na Horehroní v strojárenských podnikoch. Teraz, keď ste ministrom hospodárstva očakávajú občania splnenie predvolebných sľubov. Ako a kedy budete tento stav riešiť?
nezodpovedaná 16. 12. 1998Dušan Švantnerminister hospodárstva SR Ľudovít ČernákPán minister, pred voľbami ste často hovorili o nezamestnanosti na Horehroní v strojárenských podnikoch. Teraz, keď ste ministrom hospodárstva očakávajú občania splnenie predvolebných sľubov. Ako a kedy budete tento stav riešiť?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Dušan Švantnerminister vnútra SR Ladislav PittnerPán minister, dňa 12. 1. 1999 ste na rokovaní Predsednictva Výboru OZP v SR s vedením MV SR ste sľúbili, že budú sociálne potreby policajtov maximálne zabezpečené. Skutočnosť je ale taká, že polícia dostala v roku 1998 iba 11 platov a pre 13. a 14. plat navrhujete koeficient = 0?
zodpovedaná 30. 6. 1999Dušan Švantnerpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPodľa denníka SME ste dali pánom Valkovi, Kaníkovi a Sklenárovi na výber, či sa vzdajú funkcií, alebo voči nim uplatníte postih. Ja som toho názoru, že ak máte informácie o nezákonnej činnosti, musíte postihy uplatniť, aj keď sa vzdajú funkcií.
nezodpovedaná 8. 9. 1999Dušan Švantnerpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán predseda, nemyslíte si, že bolo minimálne neslušné od podpredsedu NR SR pána Bugára voči vám a tiež aj celému slovenskému národu, keď príhovor v Blahovej 27. 8. 1999 za vašej prítomnosti na území SR predniesol po maďarsky? Myslíte si, že by sa našiel na svete ďalší predseda vlády, ktorý by sa zachoval ako vy?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Dušan Švantnerpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaMaďarský prezident pri návšteve v SR povedal, že pri 12 národnostných menšinách žijúcich v Maďarsku by ich zastúpenie v maďarskom parlamente zmenilo stabilitu parlamentu. Nemyslíte si, pán predseda vlády, že 15 posalncov maďarskej koalície v NR SR destabilizuje slovenský parlament? Neuvažujete nasledovať príklad Maďarska a zastúpenie menšín riešiť ako u našich susedov v Maďarsku?
nezodpovedaná 8. 9. 1999Dušan Švantnerminister vnútra SR Ladislav PittnerV akom stave je vyšetrovanie páchateľov urážlivých nápisov na pamätníku M. R. Štefánika na Bradle?
nezodpovedaná 31. 1. 2001Dušan Švantnerpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaZ dobre informovaných zdrojov som sa dozvedel, že Vláda SR dostala v roku 2001 vyjadrenie z OSN /demarš/ k odvolaniu p. Harabína. Uvedomuje si vládna koalícia, že aj novela ústavy bude v tomto smere negatívne hodnotená? Oboznámte nás a verejnosť s jej obsahom!
nezodpovedaná 31. 1. 2001Dušan Švantnerpodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pavol HamžíkZ dobre informovaných zdrojov som sa dozvedel, že vláda SR dostala v roku 2001 z OSN vyjadrenie (demarš) k odvolaniu p. Harabina. Uvedomuje si vládna koalícia, že aj novela ústavy bude v tomto smere negatívne hodnotená? Oboznámte nás a verejnosť s jej obsahom.
nezodpovedaná 31. 1. 2001Dušan Švantnerminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanZ dobre informovaných zdrojov som sa dozvedel, že vláda SR dostala v roku 2001 z OSN vyjadrenie (demarš) k odvolaniu p. Harabina. Uvedomuje si vládna koalícia, že aj novela ústavy bude v tomto smere negatívne hodnotená? Oboznámte nás a verejnosť s jej obsahom.
nezodpovedaná 21. 3. 2001Dušan Švantnerpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKto dojednával rozdelenie prác (SR, MR) za SR pri stavbe mosta v Štúrove?
zodpovedaná 21. 3. 2001Dušan Švantnerminister hospodárstva SR Ľubomír HarachKoľko zamestnancov má obchodné oddelenie v (SRN) Berlíne?
nezodpovedaná 21. 3. 2001Dušan Švantnerminister hospodárstva SR Ľubomír HarachKto dojednával rozdelenie prác (SR, MR) za SR pri stavbe mosta v Štúrove?
nezodpovedaná 21. 3. 2001Dušan Švantnerminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanJe budova našej ambasády v Berlíne (SRN) majetkovo vysporiadaná?
nezodpovedaná 12. 12. 2001Dušan Švantnerpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaBolo podľa vášho názoru správne vyhlásiť, že maloodberatelia plynu doplácajú na veľkoodberateľov plynu?
nezodpovedaná 12. 12. 2001Dušan Švantnerpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAko hodnotíte predaj IRB?
nezodpovedaná 12. 12. 2001Dušan Švantnerpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaKto podpísal za SR zmluvu na výstavbu mosta v Štúrove?
nezodpovedaná 12. 12. 2001Dušan Švantnerminister hospodárstva SR Ľubomír HarachZ akých prostriedkov sa bude financovať likvidácia Jadrovej elektrárne V-1 v Jaslovských Bohuniciach?
nezodpovedaná 12. 12. 2001Dušan Švantnerminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošPán minister, dá sa už teraz konštatovať, že choroba "BSE" bola donesená zo SRN krmnou zmesou alebo náhradou mlieka pre teľce?
nezodpovedaná 12. 12. 2001Dušan Švantnerminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanMôžete nás informovať ako je vyriešené vlastníctvo budovy Veľvyslanectva SR v Berlíne?
nezodpovedaná 12. 12. 2001Dušan Švantnerministerka pre správu a privatizáciu národného majetku SR Mária MachováAko hodnotíte predaj IRB?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.