Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 24. 2. 1999Pavol Števčekpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaČo vás z Ústavy SR oprávňovalo prosím na anulovanie amnestie vášho predchodcu V. Mečiara?
nezodpovedaná 24. 2. 1999Pavol Števčekminister kultúry SR Milan KňažkoDostanú časopisy Spolku slov. spisovateľov , Literárny týždenník a Dotyky dotácie na prežitie?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Pavol Števčekminister kultúry SR Milan KňažkoMôžete prosím faktami a štatistikou doložiť neoprávenosť žiadosti maďarských spoluobčanov o navŕšenie návrhu št. rozpočtu na potreby národnostných kultúrnych aktivít? Ak áno, ďakujem.
nezodpovedaná 24. 3. 1999Pavol Števčekminister kultúry SR Milan KňažkoChápem, pán minister, finančné možnosti MK SR. Značne sa zredukovali. Predsa si však myslím, že Literárny týždeník by nemal zaniknúť. Mýlim sa azda?
nezodpovedaná 30. 6. 1999Pavol Števčekminister zdravotníctva SR Tibor ŠagátProsím, pán minister, osvetlite zámery, aké máte s Poliklinikou na Bezručovej ul. v Bratislave. Existujú v prítomnom čase dôvody na jej zrušenie?
nezodpovedaná 25. 8. 1999Pavol Števčekpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaĎalšie krátenie, resp. viazanie financií pre rezort kultúry je hrozivé. V istom zmysle to môže byť až likvidačné. Chce vaša vláda pretrvávať ako protikultúrna?
nezodpovedaná 23. 5. 2001Pavol Števčekpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaV čom sú príčiny, kvôli ktorým Ministerstvo kultúry SR nepoukazuje "prisľúbené" dotácie subjektom, čo sú na dotácie existenčne odkázané? Napríklad: Spolok slovenských spisovateľov, časopisy Literárny týždenník a Kultúra.
nezodpovedaná 23. 5. 2001Pavol Števčekdočasne poverená predsedníčka vlády SR, dočasne poverená vedením Ministerstva financií SR a dočasne poverená vedením Ministerstva zdravotníctva SR Brigita SchmögnerováPrečo prakticky v polroku (2001) nedostali niektoré organizácie kultúry nijaké príspevky na činnosť? Môže za to Ministerstvo financií SR alebo Ministerstvo kultúry SR?
nezodpovedaná 30. 5. 2001Pavol Števčekpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPotešila ma informácia z tlače, podľa ktorej následkom Zemanovej inšpirácie povyšujete kultúru na jednu z priorít, aktivít vašej vlády. Mohli by ste však toto predsavzatie rozviesť a konkretizovať?
nezodpovedaná 5. 9. 2001Pavol Števčekpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaBude vaša vláda pokračovať v likvidačnej politike na poli národnej kultúry a dovolí postupne zrušiť verejnoprávnu STV?
zodpovedaná 5. 9. 2001Pavol Števčekminister kultúry SR Milan KňažkoAk Literárny týždenník, známy časopis Spolku slovenských spisovateľov, nedostane od vás dotáciu v požadovanej výške, musí prestať vychádzať. Dopustíte to, vážený pán minister?
nezodpovedaná 5. 12. 2001Pavol Števčekpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaDopustí vaša vláda, aby zákon o zahraničných Maďaroch nadobudol platnosť na zvrchovanom území Slovenskej republiky?
nezodpovedaná 5. 12. 2001Pavol Števčekminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikV akom termíne a v akom rozsahu dôjde k oddĺženiu škôl? Ak áno, z akých zdrojov bude oddĺženie zabezpečené?
nezodpovedaná 5. 12. 2001Pavol Števčekminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Eduard KukanAko koordinujete postupy Ministerstva zahraničných vecí vo vzťahu k zákonu o zahraničných Maďaroch, napríklad s Rumunskom, prípadne s inými štátmi?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.