Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 10. 5. 2000Eva Rusnákováministerka financií SR Brigita SchmögnerováPri prerokúvaní štátneho rozpočtu 2000 som konštatovala, že banskobystrický krajský úrad má oproti iným krajským úradom poddimenzované finančné prostriedky určené na havarijné stavy v školstve. Prosím o informáciu, aké vidíte možnosti pomôcť krajskému úradu, ktorý musí riešiť havarijné stavy najmä v južných zaostávajúcich okresoch kraja.
nezodpovedaná 10. 5. 2000Eva Rusnákovápodpredseda vlády SR pre európske záležitosti, ľudské práva a menšiny Pavol HamžíkAké je čerpanie finančných prostriedkov "PHARE" za posledných 5 rokov a aké opatrenia budete odporúčať vláde SR, aby sa čerpanie prostriedkov zo zdrojov EÚ mohlo neustále zvyšovať?
nezodpovedaná 10. 5. 2000Eva Rusnákováminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikOd roku 1998 je na Slovensku zákaz používať materiály s obsahom azbestu v stavebných materiáloch a interiéroch budov. Zaujíma ma, aký je stav rekonštrukčných, búracích a sanačných prác školských zariadení, pri výstavbe ktorých bol v minulosti použitý spomínaný karcinogénny stavebný materiál.
zodpovedaná 30. 5. 2001Eva Rusnákováminister vnútra SR Ivan ŠimkoPríslušníci Policajného zboru majú vážne výhrady voči nariadeniu nosiť v službe menovku s uvedením mena a priezviska príslušného policajta. Považujú to za jeden zo spôsobov ako uľahčiť kriminálnym živlom prístup k identifikácii príslušníka Policajného zboru a k identifikácii jeho rodinných príslušníkov a ich bydliska. Zvažujete zrušenie tohto nariadenia, ktoré už niektorí príslušníci PZ odmietajú z uvedených bezpečnostných dôvodov plniť?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.