Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 6. 10. 2021Miroslav Žiakdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Eduard HegerVážený pán predseda vlády, ako je možné, že sa tá obrovská suma, ktorú nás stála návšteva pápeža, 7,6 milióna eur, minula za 3 dni. A prečo to najskôr malo stáť "len" 5,4 milióna a potom ešte pridali 2,2 milióna, napriek tomu, že skutočný počet účastníkov bol oveľa nižší ako ten pôvodne očakávaný?
nezodpovedaná 10. 11. 2021Miroslav Žiakdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Eduard HegerKde je sídlo splnomocnenkyne vlády pre náboženské slobody, oficiálny kontakt a koľko ľudí bude pracovať v jej úrade?
zodpovedaná 9. 2. 2022Miroslav Žiakdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Eduard HegerVážený pán premiér, koľko stojí ročne slovenských daňovníkov funkcia splnomocnenca vlády SR pre náboženské slobody? Aký vidíte potenciálny prínos z tejto funkcie pre slovenských občanov?
zodpovedaná 9. 2. 2022Miroslav Žiakdočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Eduard HegerVážený pán premiér, koľko stála slovenských daňovníkov septembrová návšteva pápeža na Slovensku?
zodpovedaná 16. 2. 2022Miroslav Žiakpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkAko konkrétne pomôže slovenským domácnostiam Memorandum so slovenskými elektrárňami?
nezodpovedaná 16. 3. 2022Miroslav Žiakgenerálny prokurátor SR Maroš ŽilinkaVážený pán generálny prokurátor, chcel by som vás požiadať v súvislosti so zmluvou s generálnou prokuratúrou Ruskej federácie, s ktoru máte určite dobré vzťahy, či generálna prokuratúra Ruskej federácie bude účastná na denacifikácii Ukrajiny a či oslobodzujúce sily už našli nejaké dôkazy o týchto činoch?
nezodpovedaná 16. 3. 2022Miroslav Žiakgenerálny prokurátor SR Maroš ŽilinkaVážený pán generálny prokurátor, chcel by som vás požiadať v súvislosti so zmluvou s generálnou prokuratúrou Ruskej federácie, s ktorou máte určite dobré vzťahy, či táto prokuratúra eviduje nejaké trestné činy spáchané Ozbrojenými silami Ruskej federácie v mierovej operácii Donbase (t. č. Kyjev, Charkov)? Jedná sa hlavne o trestné činy vraždy, podpory zločineckých režimov a rabovania.
nezodpovedaná 23. 3. 2022Miroslav Žiakpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkAko je to s dodávakmi skvapalneného LNG plynu na Slovensko? Dorazili už k nám a je použiteľný priamo pre naše zásobníky a následne domácnosti? O koľko je drahší od ruského plynu?
nezodpovedaná 27. 4. 2022Miroslav Žiakdočasne poverený minister vnútra SR Roman MikulecVážený pán minister, chcel by som sa opýtať, či poslanec Ľuboš Blaha mal od 24. 2. 2022 pridelenú ochranu Políciou SR.
nezodpovedaná 4. 5. 2022Miroslav Žiakdočasne poverený minister vnútra SR Roman MikulecPán minister, prosím, mal Ľuboš Blaha po 24. 2. 2022 pridelenú ochranku z polície?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.