Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 23. 9. 2020Sebastián Kozarecpredseda vlády SR Igor MatovičVážený pán premiér, vstupujeme do najväčšieho boja s vírusom COVID-19. Ako sa vysporiademe s bláznami ako Kotlebovci, Harabin, Bukovský, ale aj Fico a podobní ďalší. Títo ľudia podnecujú občanov k nenoseniu rúšok a spochybňujú závažnosť tohto ochorenia čím predstavujú veľkú bezpečnostnú hrozbu pre tento štát.
nezodpovedaná 29. 9. 2021Sebastián Kozarecminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav GröhlingVážený pán minister, Slovensko sa v rebríčkoch finančnej gramotnosti umiestňuje na spodných priečkach. Finančná gramotnosť má jednoznačne vplyv na kvalitu života obyvateľov, preto sa chcem opýtať, či ministerstvo plánuje radikálne zvýšiť vzdelanie na školách v tejto oblasti, pripadne zaviesť finančnú gramotnosť aj ako povinný predmet.
zodpovedaná 20. 10. 2021Sebastián Kozarecminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav GröhlingVážený pán minister, Slovensko sa v rebríčkoch finančnej gramotnosti umiestňuje na spodných priečkach. Finančná gramotnosť má jednoznačne vplyv na kvalitu života obyvateľov, preto sa chcem opýtať, či ministerstvo plánuje radikálne zvýšiť vzdelávanie na školách v tejto oblasti, prípadne zaviesť finančnú gramotnosť aj ako povinný predmet.

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.