Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 1. 12. 2021Juraj Šeligagenerálny prokurátor SR Maroš ŽilinkaAké kroky robí Generálna prokuratúra, aby pomohla predchádzať domácemu násliu, keďže počas pandémie stúpol počet takýchto skutkov?
zodpovedaná 1. 12. 2021Juraj Šeligaminister vnútra SR Roman MikulecAké opatrenia prijal Policajný zbor Slovenskej republiky, aby pomohol predchádzať domácemu násiliu, ktorého riziko je v čase pandémie, resp. lockdownu vyššie?
nezodpovedaná 1. 12. 2021Juraj Šeligagenerálny prokurátor SR Maroš ŽilinkaAké opatrenia a kroky, vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu a lockdown, podniká prokuratúra, aby pomohla predchádzať domácemu násliu, ktoré počas pandémie objektívne narastá?
nezodpovedaná 1. 12. 2021Juraj Šeligaminister vnútra SR Roman MikulecAké opatrenia kroky podniká Policajný zbor, aby v týchto časoch pandémie, keď stúpa riziko domáceho násilia pomohol potencionálnym obetiam, najmä ženám a deťom?
zodpovedaná 2. 2. 2022Juraj Šeligaminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Samuel VlčanPrečo komisia, resp. EÚ stále pokračuje v krátením dotácií pre PPA na poľnohospodárstvo? Ako dlho to ešte bude trvať?
nezodpovedaná 2. 2. 2022Juraj Šeligaminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Samuel VlčanV akom stave je akreditácia PPA, a to najmä v ohľade na krátenie dotácií, ktoré sú aj k dnešnému dňu krátené?
nezodpovedaná 2. 2. 2022Juraj Šeligaminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Samuel VlčanV akej výške a ako dlho budú Slovensku krátené dotácie na poľnohospodárstvo (pre farmárov a pestovateľov) z EÚ? Kedy budú obnovené platby vo výške 100 % z prostriedkov EÚ?
zodpovedaná 4. 5. 2022Juraj Šeligaminister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýV akom stave a štádiu je rekonštrukcia Rooseveltovej nemocnice v Banskej Bystrici. Pokračuje? Kedy bude ukončená?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.