Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 1. 12. 2021Viliam Zahorčákminister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýDňa 29. 11. 2021 okolo 3,30 hod. bol v Košiciach výpadok elektrickej energie (v časti Železníky). Ako v tom čase fungovala Univerzitná nemocnica, keďže nevedeli naštartovať záložné zdroje kvôli starým batériám? Malo to dopad na tam hospitalizovaných pacientov? Čo sa udeje, aby sa to už nezopakovalo?
nezodpovedaná 2. 2. 2022Viliam Zahorčákpodpredseda vlády a minister financií SR Igor MatovičPán minister financií, aký je názor strany OĽANO, ktorej ste predsedom a ktorá vás nominovala na súčasnú vládnu pozíciu na podpísanie obrannej zmluvy s americkou stranou?
nezodpovedaná 2. 2. 2022Viliam Zahorčákpodpredseda vlády a minister financií SR Igor MatovičPán minister financií, v roku 2019 ste vyhlásili, že USA už nie je garantom bezpečnosti vo svete. Ako sa zhoduje vaše vyjadrenie so súčasnou snahou vášho nominanta na ministerstve obrany o podpis obrannej zmluvy práve s USA?
zodpovedaná 27. 4. 2022Viliam Zahorčákminister životného prostredia SR Ján BudajČo robí, resp. čo doteraz urobilo MŽP pre odstránenie stavu znečisťovania rieky Slaná presakovaním kalov z baní?
nezodpovedaná 27. 4. 2022Viliam Zahorčákminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalKtoré mosty a na ktorých úsekoch ciest I. triedy sa bude v blízkom období rekonštruovať v okrese Michalovce?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.