Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 23. 9. 2020Jozef Habánikpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkAko a kedy plánujete riešiť systémovú pomoc subjektom v segmente veľtrhov a výstav? Tieto subjekty majú obmedzený predmet činnosti a podnikania v dôsledku opatrení COVID-19.
nezodpovedaná 23. 9. 2020Jozef Habánikminister životného prostredia SR Ján BudajTrenčiansky samosprávny kraj v máji 2020 požiadal o súhlas s vecným bremenom na pozemky pre most v meste Ilava. Kedy bude daný súhlas pre SVP, š. p. pre uzatvorenie zmluvy?
zodpovedaná 21. 10. 2020Jozef Habánikminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalV akom štádiu je príprava rekonštrukcie cestného mosta I/9 cez rieku Váh v meste Trenčín?
zodpovedaná 25. 11. 2020Jozef Habánikminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalV akom procese sa nachádza verejné obstarávanie na rekonštrukciu tzv. panelovej cesty I/9 pri Trenčíne?
nezodpovedaná 27. 1. 2021Jozef Habánikminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalV akom stave je proces verejného obstarávania na rekonštrukciu cesty I/9 (tzv. panelovej cesty) pri Trenčíne?
nezodpovedaná 31. 3. 2021Jozef Habánikpodpredseda vlády a minister financií SR, poverený vedením Ministerstva zdravotníctva SR a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Eduard HegerV akej fáze procesu schvaľovania sa nachádza "športový COVID-automat" a kedy je možné predpokladať obnovenie tréningového a súťažného procesu v žiackych a mládežníckych súťažiach?
nezodpovedaná 16. 6. 2021Jozef Habánikminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalKeby bude opätovne vyhlásené verejné obstarávanie na rekonštrukciu panelovej cesty I/9 v úseku Chocholná - Mníchova Lehota?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.