Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 3. 6. 2020Martin Čepčekminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav GröhlingPandemická situácia nedovoľovala robiť hromadné podujatia, cez ktoré sa práve v tomto období uskutočňuje zápis do centier voľného času na budúci školský rok a preto je z objektívnych dôvodov existencia centier voľného času ohrozená - viac v liste z 29. apríla 2020. Ako sa bude v budúcom školskom roku riešiť ich financovanie, keď poklesne počet zapísaných detí a aj samosprávy im chcú krátiť finančné prostriedky z podielových daní?
zodpovedaná 12. 5. 2021Martin Čepčekminister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýVážený pán minister, nepovažujete za konflikt záujmov, že váš štátny tajomník pán Száz prevádzkuje mnoho mobilných odberových miest, o ktorých existencii i fungovaní spolurozhoduje? Apeloval na vás v tejto veci vicepremiér alebo iný člen vlády?
zodpovedaná 12. 5. 2021Martin Čepčekministerka spravodlivosti SR Mária KolíkováVážená pani ministerka, ako zabezpečíte, aby novela Trestného poriadku, humanizujúca smrtiacu kolúznu väzbu nadobudla účinnosť skôr ako po druhom čítaní na septembrovej schôdzi?
nezodpovedaná 12. 5. 2021Martin Čepčekministerka spravodlivosti SR Mária KolíkováVážená pani ministerka, ak dnes vláda zruší núdzový stav, aká nová legislatíva je pripravená?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.