Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 25. 11. 1998Peter Osuskýminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikJe pravdou, že rezort prišiel o budovy a pozemky v dôsledku rozhodnutí okresnej štátnej správy, ktorá túto kompetenciu dostala s podporou bývalého vedenia MŠ?
nezodpovedaná 24. 2. 1999Peter Osuskýpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaAká má byť náplň činnosti a tým dôvod existencie Úradu pre stratégiu rozvoja spoločnosti, vedy a techniky SR?
nezodpovedaná 24. 2. 1999Peter Osuskýminister kultúry SR Milan KňažkoAká je kontrola (všeobecne) a aké sú výsledky kontroly prostriedkov štátneho rozpočtu na inštitucionálnu a predovšetkým spolkovú činnosť Matice slovenskej?
nezodpovedaná 17. 3. 1999Peter Osuskýminister kultúry SR Milan KňažkoAké finančné prostriedky dostáva Matica slovenská na spolkovú činnosť, aké na inštitucionálnu činnosť (múzeá, archívy) zo štátneho rozpočtu z kapitoly MK?
zodpovedaná 7. 4. 1999Peter Osuskýminister kultúry SR Milan KňažkoAké je postavenie spolkovej činnosti Matice slovenskej z hľadiska zákonného postavenia rozpočtového zabezpečenia v porovnaní s inými občianskymi združeniami?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.