Zahraničné pracovné cesty - Dušan Tittel Vytlačiť stránku / Print page

DátumPopis pracovnej cesty
4. - 8. 11. 2019 Paríž - poslanci NR SR Katarína Cséfalvayová a Dušan Tittel sa zúčastnia na plánovanej, opakovanej návšteve členov Skupiny priateľstva Národnej rady SR s Francúzskom.
11. - 12. 6. 2019 Vatikán - podpredseda NR SR Martin Glváč a poslanci NR SR Ľubomír Petrák, Tibor Bernaťák, Dušan Tittel, Dušan Muňko, Jozef Valocký, Miroslav Sopko, Rastislav Holúbek a Róbert Puci sa zúčastnia na pracovnej ceste vedenia Národnej rady SR do Vatikánu.
27. 5. 2019 Olympia - poslanec NR SR Dušan Tittel sa zúčastní na pracovnej ceste spolu so zástupcami Slovenského olympijského a športového výboru.
6. - 7. 5. 2019 Paríž - poslanci NR SR Ľudovít Goga, Katarína Cséfalvayová, Renáta Kaščáková a Dušan Tittel sa zúčastnia na návšteve členov Zahraničného výboru NR SR a členov Výboru NR SR pre kultúru a médiá.
10. - 13. 3. 2019 Londýn - poslanci NR SR Ľuboš Blaha, Martin Klus, Eduard Heger, Simona Petrík, Irén Sarközy a Dušan Tittel sa zúčastnia na návšteve na pozvanie v UK parlamente.
21. - 23. 6. 2018 Balatonfüred - predseda NR SR Andrej Danko a poslanci NR SR Dušan Tittel, Tibor Jančula, Jozef Lukáč, Gábor Grendel, Rastislav Holúbek, Ľudovít Goga, Martin Klus, Robert Kaliňák, Tibor Glenda, Marián Kéry, Dušan Galis, Augustín Hambálek a Dušan Bublavý sa zúčastnia Futbalového turnaja parlamentov V4
19. 6. 2018 Rím - podpredseda NR SR Martin Glváč a poslanci NR SR Ľubomír Petrák, Ladislav Kamenický, Peter Náhlik, Dušan Tittel, Ľudovít Goga a Rastislav Holúbek sa zúčastnia v delegácii predsedu vlády SR P. Pellegriniho počas pracovnej návštevy v Ríme a Vatikáne.
2. - 4. 11. 2016 Jerevan - predseda NR SR Andrej Danko, podpredsedovia NR SR Béla Bugár, Martin Glváč, Andrej Hrnčiar a poslanci NR SR Dušan Tittel, Oľga Nachtmanová, Juraj Droba a Richard Vašečka sa zúčastnia oficiálnej návštevy predsedu NR SR s delegáciou v Arménskej republike.

Deň v parlamente

<- ->