Zahraničné pracovné cesty - Gábor Grendel Vytlačiť stránku / Print page

DátumPopis pracovnej cesty
5. - 8. 6. 2022 Sarajevo - predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa, podpredseda NR SR Gábor Grendel a poslankyňa NR SR Anna Andrejuvová sa zúčastnia na pracovnej návšteve Bosny a Hercegoviny na pozvanie partnerského výboru.
12. - 14. 4. 2022 Tel Aviv, Jeruzalem - predseda NR SR Boris Kollár, podpredseda NR SR Gábor Grendel a poslanci NR SR Marián Kéry, Jozef Lukáč, Ľudovít Goga, Michal Šipoš a Juraj Šeliga sa zúčastnia na pracovnej návšteve predsedu Národnej rady SR pri príležitosti slávnostného otvorenia Slovenského inštitútu v Jeruzaleme.
27. - 28. 1. 2022 Debrecín - predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa, poslanec NR SR Gábor Grendel a poslankyňa NR SR Anna Andrejuvová sa zúčastnia na Stretnutí výborov pre obranu a bezpečnosť parlamentov krajín V4.
20. - 22. 10. 2021 Atény - podpredseda NR SR Gábor Grendel sa zúčastní na Európskej konferencii predsedov parlamentov.
23. 9. 2021 Vyšehrad - podpredseda NR SR Gábor Grendel sa zúčastní na Stretnutí predsedov parlamentov V4.
7. - 8. 9. 2021 Viedeň - podpredseda NR SR Gábor Grendel a poslanec NR SR Ľudovít Goga sa zúčastnia na V. Svetovej konferencii predsedov parlamentov.
30. 6. 2020 Budapešť - predseda NR SR Boris Kollár, podpredseda NR SR Gábor Grendel a poslanec NR SR Ľudovít Goga sa zúčastnia na prvej oficiálnej návšteve predsedu NR SR v Maďarsku.

Deň v parlamente

<- ->