Zahraničné pracovné cesty - Jana Kiššová Vytlačiť stránku / Print page

DátumPopis pracovnej cesty
3. - 4. 2. 2020 Praha - poslanci NR SR Jana Kiššová, Milan Mojš a Miroslav Ivan sa zúčastnia na Stretnutí výborov pre hospodárske záležitosti parlamentov krajín Vyšehradskej skupiny.
13. - 14. 11. 2018 Praha - predsedníčka Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti Jana Kiššová a členovia výboru Pamula Peter, Michal Bagačka a Miroslav Ivan sa zúčastnia na stretnutí s partnerským Výborom pre hospodárske záležitosti Poslaneckej snemovne Parlamentu Českej republiky.
29. - 30. 5. 2018 Katovice - poslanci NR SR Jana Kiššová, Edita Pfundtner, Miroslav Ivan, Eduard Heger, Igor Janckulík, Magdaléna Kuciaňová, Martin Fecko a Juraj Soboňa sa zúčastnia Stretnutia Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti a Skupiny priateľstva s Poľskou republikou s Výborom pre infraštruktúru Sejmu Poľskej republiky
13. - 14. 5. 2018 Sofia - poslanci NR SR Jana Kiššová, Maroš Kondrót a Karol Galek sa zúčastnia Stretnutia predsedov Výborov parlamentov EÚ pre energetiku.
7.7.2016 Štrasburg - predseda NR SR Andrej Danko, podpredseda NR SR Martin Glváč a predsedovia výborov NR SR Ľuboš Blaha, Ladislav Kamenický, Jana Kiššová, Boris Kollár, Anton Hrnko, František Šebej a poslanec NR SR Radoslav Procházka sa zúčastnia na stretnutí Konferencie predsedov politických frakcií EP

Deň v parlamente

<- ->