Zahraničné pracovné cesty - Dušan Jarjabek Vytlačiť stránku / Print page

DátumPopis pracovnej cesty
19. - 25. 8. 2019 Peking, Lhasa, Shigatse - poslanci NR SR Ľuboš Blaha, Maroš Kondrót, Ľubomír Petrák, Dušan Jarjabek, Ľudovít Goga, Martin Klus, Jana Vaľová, Irén Sarközy, Igor Choma a Pavol Goga sa zúčastnia na študijnej ceste na pozvanie čínskych partnerov.
15. - 17. 4. 2019 Bukurešť - poslanci NR SR Ľubomír Petrák, Dušan Jarjabek, Pavol Goga, Miroslav Sopko a Ján Senko sa zúčastnia na Pracovnej návšteve delegácie Výboru pre vzdelávanie, vedu, mládež, šport a Výboru pre kultúru a médiá v Rumunsku.
29. 9. - 1. 10. 2018 Nadlak - poslanci NR SR Dušan Jarjabek, Miroslav Číž, Ľubomír Petrák a Anton Hrnko sa zúčastnia XX. Prehliadky sólistov slovenskej ľudovej piesne.
21. - 24. 11. 2017 Belehrad/ Stará Pazova/ Kovačica/ Kysáča/ Báčsky Petrovec/ Nový Sad - delegácia Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport a Výboru NR SR pre kultúru a médiá v zložení poslancov NR SR Ľubomír Petrák, Dušan Jarjabek, Peter Marček, Dušan Čaplovič, Miroslav Sopko, Ľudovít Goga a Miroslav Číž sa zúčastnia na pracovnej návšteve delegácie NR SR v Srbskej republike.
10. - 11. 11. 2016 Praha - predseda Výboru NR SR pre kultúru a médiá Dušan Jariabek a podpredseda Výboru Karol Farkašovský sa zúčastnia na Konferencii Verejnoprávne médiá a demokracia.
24. - 26. 9. 2016 Nadlak - predseda Výboru NR SR pre kultúru a médiá Dušan Jariabek, člen výboru NR SR pre kultúru a médiá Miroslav Číž a predseda Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport Ľubomír Petrák sa zúčastnia XVIII. Prehliadky sólistov slovenskej ľudovej piesne, ktorú organizuje Aradská oblasť Demokratického zväzu Slovákov a Čechov v Rumunsku

Deň v parlamente

<- ->