Skupina priateľstva so Štátom Izrael Vytlačiť stránku / Print page

Bobík, Jozef Člen (3.7.2015 - 5.3.2016)
Cicoň, Antonín Člen (27.3.2013 - 6.5.2015)
Droba, Juraj Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Figeľ, Ján Predseda (26.6.2012 - 5.3.2016)
Gibalová, Monika Členka (26.6.2012 - 5.3.2016)
Goga, Pavol Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Hlina, Alojz Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Hrušovský, Pavol Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Huba, Mikuláš Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Chren, Martin Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Kadúc, Miroslav Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Kéry, Marián Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Kondrót, Maroš Člen (13.8.2012 - 5.3.2016)
Martvoň, Anton Člen (6.5.2013 - 5.3.2016)
Muránsky, Peter Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Osuský, Peter Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Petrák, Ľubomír Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Přidal, Alojz Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Šebej, František Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Šípošová, Janka Členka (2.9.2014 - 5.3.2016)
Škripek, Branislav Člen (26.6.2012 - 30.6.2014)
Štefanec, Ivan Člen (26.6.2012 - 30.6.2014)
Vašečka, Richard Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Zajac, Pavol Člen (26.6.2012 - 5.3.2016)
Žitňanská, Jana Členka (26.6.2012 - 30.6.2014)

Deň v parlamente

<- ->