Stála delegácia NR SR v Parlamentnom zhromaždení NATO Vytlačiť stránku / Print page

Bastrnák, Tibor náhradník (27.4.2016 - 29.2.2020)
Baška, Jaroslav náhradník (27.4.2016 - 29.2.2020)
Droba, Juraj člen (27.4.2016 - 30.1.2018)
Farkašovský, Karol náhradník (27.4.2016 - 26.3.2019), člen (26.3.2019 - 29.2.2020)
Fedor, Martin člen (23.3.2018 - 26.3.2018), vedúci (26.3.2019 - 29.2.2020)
Gál, Gábor člen (27.4.2016 - 22.3.2018)
Heger, Eduard náhradník (30.1.2018 - 29.2.2020)
Hrnko, Anton vedúci (27.4.2016 - 11.3.2019)
Klus, Martin člen (1.2.2018 - 29.2.2020)
Krajniak, Milan člen (27.4.2016 - 29.2.2020)
Pčolinská, Adriana náhradníčka (27.4.2016 - 29.2.2020)
Soboňa, Juraj náhradník (26.3.2019 - 29.2.2020)
Šuca, Peter člen (27.4.2016 - 2.4.2019, 2.4.2019 - 29.2.2020)
Viskupič, Jozef náhradník (27.4.2016 - 5.1.2018)

Deň v parlamente

<- ->