Fotogaléria NR SR Vytlačiť stránku / Print page

Júl 2012
16. 7. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal účastníkov porady vedúcich zastupiteľských úradov Slovenskej republiky. (Otvorí sa v novom okne)

16. 7. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal účastníkov porady vedúcich zastupiteľských úradov Slovenskej republiky.

16. 7. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal účastníkov porady vedúcich zastupiteľských úradov Slovenskej republiky. (Otvorí sa v novom okne)

16. 7. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal účastníkov porady vedúcich zastupiteľských úradov Slovenskej republiky.

2. 7. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal účastníkov porady vedúcich zastupiteľských úradov Slovenskej republiky.
 (Otvorí sa v novom okne)

2. 7. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal účastníkov porady vedúcich zastupiteľských úradov Slovenskej republiky.

2. 7. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal účastníkov porady vedúcich zastupiteľských úradov Slovenskej republiky.
 (Otvorí sa v novom okne)

2. 7. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal účastníkov porady vedúcich zastupiteľských úradov Slovenskej republiky.

Jún 2012
30. 6. 2012: Podpredsedníčka NR SR pani Renáta Zmajkovičová prijala delegáciu Snemovne reprezentantov Kongresu Spojených štátov amerických vedenú pánom Williamom Shusterom. (Otvorí sa v novom okne)

30. 6. 2012: Podpredsedníčka NR SR pani Renáta Zmajkovičová prijala delegáciu Snemovne reprezentantov Kongresu Spojených štátov amerických vedenú pánom Williamom Shusterom.

30. 6. 2012: Podpredsedníčka NR SR pani Renáta Zmajkovičová prijala delegáciu Snemovne reprezentantov Kongresu Spojených štátov amerických vedenú pánom Williamom Shusterom. (Otvorí sa v novom okne)

30. 6. 2012: Podpredsedníčka NR SR pani Renáta Zmajkovičová prijala delegáciu Snemovne reprezentantov Kongresu Spojených štátov amerických vedenú pánom Williamom Shusterom.

26. 6. 2012: Predseda Slovensko-vietnamskej skupiny priateľstva p. Jozef Viskupič a členovia skupiny prijali delegáciu Zahraničného výboru Národného zhromaždenia Vietnamskej socialistickej republiky. (Otvorí sa v novom okne)

26. 6. 2012: Predseda Slovensko-vietnamskej skupiny priateľstva p. Jozef Viskupič a členovia skupiny prijali delegáciu Zahraničného výboru Národného zhromaždenia Vietnamskej socialistickej republiky.

21. 6. 2012: Pod záštitou predsedu Výboru NR SR pre zdravotníctvo Richarda Rašiho sa v priestoroch výboru uskutočnilo spirometrické vyšetrenie pre poslancov Národnej rady SR v rámci Svetového dňa spirometrie. Odobrným garantom bol prof. MUDr. Peter Krištúfek, CSc., prezident Slovenskej lekárskej spoločnosti.  (Otvorí sa v novom okne)

21. 6. 2012: Pod záštitou predsedu Výboru NR SR pre zdravotníctvo Richarda Rašiho sa v priestoroch výboru uskutočnilo spirometrické vyšetrenie pre poslancov Národnej rady SR v rámci Svetového dňa spirometrie. Odobrným garantom bol prof. MUDr. Peter Krištúfek, CSc., prezident Slovenskej lekárskej spoločnosti.

21. 6. 2012: Vedúci SD NR SR v PZ OBSE p. A. Kolesík (a ďalší členovia delegácie) prijal J.E. p. Oleha Havašiho, mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Ukrajiny v SR. (Otvorí sa v novom okne)

21. 6. 2012: Vedúci SD NR SR v PZ OBSE p. A. Kolesík (a ďalší členovia delegácie) prijal J.E. p. Oleha Havašiho, mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Ukrajiny v SR.

21. 6. 2012: Pojazdná klinika očnej prevencie - vyšetrenie očného pozadia najmodernejším ambulantným prístrojom. Vyšetrenie sa uskutočnilo pred budovou Národnej rady SR. (Otvorí sa v novom okne)

21. 6. 2012: Pojazdná klinika očnej prevencie - vyšetrenie očného pozadia najmodernejším ambulantným prístrojom. Vyšetrenie sa uskutočnilo pred budovou Národnej rady SR.

20. 6. 2012: Predseda NR SR Pavol Paška prijal J. E. pána Matheel Dhayif Majeed Al-SABTI, mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Irackej republiky v SR. (Otvorí sa v novom okne)

20. 6. 2012: Predseda NR SR Pavol Paška prijal J. E. pána Matheel Dhayif Majeed Al-SABTI, mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Irackej republiky v SR.

20. 6. 2012: Predseda NR SR Pavol Paška prijal J. E. pani Radmilu Hrustanović, mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Srbskej republiky v SR. (Otvorí sa v novom okne)

20. 6. 2012: Predseda NR SR Pavol Paška prijal J. E. pani Radmilu Hrustanović, mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Srbskej republiky v SR.

20. 6. 2012: Predseda NR SR Pavol Paška prijal J. E. pani Radmilu Hrustanović, mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Srbskej republiky v SR. (Otvorí sa v novom okne)

20. 6. 2012: Predseda NR SR Pavol Paška prijal J. E. pani Radmilu Hrustanović, mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Srbskej republiky v SR.

14. 6. 2012: Podpredsedníčka NR SR Renáta Zmajkovičová prijala J. E. pani Radmilu Hrustanović, mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Srbskej republiky v SR (Otvorí sa v novom okne)

14. 6. 2012: Podpredsedníčka NR SR Renáta Zmajkovičová prijala J. E. pani Radmilu Hrustanović, mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Srbskej republiky v SR

14. 6. 2012: Podpredsedníčka NR SR Renáta Zmajkovičová prijala J. E. pani Radmilu Hrustanović, mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Srbskej republiky v SR (Otvorí sa v novom okne)

14. 6. 2012: Podpredsedníčka NR SR Renáta Zmajkovičová prijala J. E. pani Radmilu Hrustanović, mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Srbskej republiky v SR

13. 6. 2012: Podpredsedníčka Národnej rady Slovenskej republiky Jana Laššáková prijala pani Tugu Tarle, chargé d´affaires a. i. Chorvátskej republiky v SR. (Otvorí sa v novom okne)

13. 6. 2012: Podpredsedníčka Národnej rady Slovenskej republiky Jana Laššáková prijala pani Tugu Tarle, chargé d´affaires a. i. Chorvátskej republiky v SR.

13. 6. 2012: Podpredsedníčka Národnej rady Slovenskej republiky Jana Laššáková prijala pani Tugu Tarle, chargé d´affaires a. i. Chorvátskej republiky v SR. (Otvorí sa v novom okne)

13. 6. 2012: Podpredsedníčka Národnej rady Slovenskej republiky Jana Laššáková prijala pani Tugu Tarle, chargé d´affaires a. i. Chorvátskej republiky v SR.

13. 6. 2012: Podpredsedníčka NR SR p. Jana Laššáková prijala účasrtníkov stáže v K NR SR,  skupinu tajomníkov krajín západného balkánu. (Otvorí sa v novom okne)

13. 6. 2012: Podpredsedníčka NR SR p. Jana Laššáková prijala účasrtníkov stáže v K NR SR, skupinu tajomníkov krajín západného balkánu.

12. 6. 2012: Predseda Národnej rady SR pán Pavol Paška prijal J. E. pána Hermana Van Rompuya, predsedu Európskej rady, (Otvorí sa v novom okne)

12. 6. 2012: Predseda Národnej rady SR pán Pavol Paška prijal J. E. pána Hermana Van Rompuya, predsedu Európskej rady,

12. 6. 2012: Predseda Národnej rady SR pán Pavol Paška prijal J. E. pána Hermana Van Rompuya, predsedu Európskej rady, (Otvorí sa v novom okne)

12. 6. 2012: Predseda Národnej rady SR pán Pavol Paška prijal J. E. pána Hermana Van Rompuya, predsedu Európskej rady,

Deň v parlamente

<- ->