Fotogaléria NR SR Vytlačiť stránku / Print page

September 2012
17. 9. 2012: Predseda VOB NR SR p. Jaroslav BAŠKA prijal námestníka GT NATO pre obranné investície p. Patricka AUROYa.
 (Otvorí sa v novom okne)

17. 9. 2012: Predseda VOB NR SR p. Jaroslav BAŠKA prijal námestníka GT NATO pre obranné investície p. Patricka AUROYa.

17. 9. 2012: Predseda VOB NR SR p. Jaroslav BAŠKA prijal námestníka GT NATO pre obranné investície p. Patricka AUROYa.
 (Otvorí sa v novom okne)

17. 9. 2012: Predseda VOB NR SR p. Jaroslav BAŠKA prijal námestníka GT NATO pre obranné investície p. Patricka AUROYa.

14. 9. 2012: Námestník GT NATO pre politické záležitosti a bezpečnostnú politiku p. Brengelmann na prijatí u predsedu Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť pána Jaroslava Bašku.
 (Otvorí sa v novom okne)

14. 9. 2012: Námestník GT NATO pre politické záležitosti a bezpečnostnú politiku p. Brengelmann na prijatí u predsedu Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť pána Jaroslava Bašku.

14. 9. 2012: Námestník GT NATO pre politické záležitosti a bezpečnostnú politiku p. Brengelmann na prijatí u predsedu Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť pána Jaroslava Bašku.
 (Otvorí sa v novom okne)

14. 9. 2012: Námestník GT NATO pre politické záležitosti a bezpečnostnú politiku p. Brengelmann na prijatí u predsedu Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť pána Jaroslava Bašku.

13. 9. 2012: Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť pán Jaroslav Baška prijal predsedníčku Spoločnej komisie pre obranu a bezpečnosť Parlamentného zhromaždenia Bosny a Hercegoviny pani Dušanku Majkič.
 (Otvorí sa v novom okne)

13. 9. 2012: Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť pán Jaroslav Baška prijal predsedníčku Spoločnej komisie pre obranu a bezpečnosť Parlamentného zhromaždenia Bosny a Hercegoviny pani Dušanku Majkič.

13. 9. 2012: Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť pán Jaroslav Baška prijal predsedníčku Spoločnej komisie pre obranu a bezpečnosť Parlamentného zhromaždenia Bosny a Hercegoviny pani Dušanku Majkič.
 (Otvorí sa v novom okne)

13. 9. 2012: Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť pán Jaroslav Baška prijal predsedníčku Spoločnej komisie pre obranu a bezpečnosť Parlamentného zhromaždenia Bosny a Hercegoviny pani Dušanku Majkič.

13. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Talianskej republiky v SR J. E. p. Roberta Martiniho.
 (Otvorí sa v novom okne)

13. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Talianskej republiky v SR J. E. p. Roberta Martiniho.

13. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Talianskej republiky v SR J. E. p. Roberta Martiniho.
 (Otvorí sa v novom okne)

13. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Talianskej republiky v SR J. E. p. Roberta Martiniho.

13. 9. 2012: Pod záštitou predsedu Výboru Národnej rady SR pre zdravotníctvo Richarda Rašiho sa uskutočnila v zasadacej miestnosti výboru zdravotnícka akcia pre poslancov NR SR - Urologické ochorenia a prevencie. Odborným garantom je Slovenská urologická spoločnosť.
 (Otvorí sa v novom okne)

13. 9. 2012: Pod záštitou predsedu Výboru Národnej rady SR pre zdravotníctvo Richarda Rašiho sa uskutočnila v zasadacej miestnosti výboru zdravotnícka akcia pre poslancov NR SR - Urologické ochorenia a prevencie. Odborným garantom je Slovenská urologická spoločnosť.

13. 9. 2012: Pod záštitou predsedu Výboru Národnej rady SR pre zdravotníctvo Richarda Rašiho sa uskutočnila v zasadacej miestnosti výboru zdravotnícka akcia pre poslancov NR SR - Urologické ochorenia a prevencie. Odborným garantom je Slovenská urologická spoločnosť.
 (Otvorí sa v novom okne)

13. 9. 2012: Pod záštitou predsedu Výboru Národnej rady SR pre zdravotníctvo Richarda Rašiho sa uskutočnila v zasadacej miestnosti výboru zdravotnícka akcia pre poslancov NR SR - Urologické ochorenia a prevencie. Odborným garantom je Slovenská urologická spoločnosť.

12. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Nórskeho kráľovstva v SR J. E. p. Trine Skymoen.
 (Otvorí sa v novom okne)

12. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Nórskeho kráľovstva v SR J. E. p. Trine Skymoen.

12. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Nórskeho kráľovstva v SR J. E. p. Trine Skymoen.
 (Otvorí sa v novom okne)

12. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Nórskeho kráľovstva v SR J. E. p. Trine Skymoen.

12. 9. 2012:   Výbor Národnej rady SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie príjal Výbor pre poľnohospodárstvo a lesy Parlamentu Fínska.
 (Otvorí sa v novom okne)

12. 9. 2012: Výbor Národnej rady SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie príjal Výbor pre poľnohospodárstvo a lesy Parlamentu Fínska.

12. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Kórejskej republiky v SR J. E. p. Seok-soong Seo.
 (Otvorí sa v novom okne)

12. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Kórejskej republiky v SR J. E. p. Seok-soong Seo.

12. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Kórejskej republiky v SR J. E. p. Seok-soong Seo.
 (Otvorí sa v novom okne)

12. 9. 2012: Predseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Pavol Paška prijal mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Kórejskej republiky v SR J. E. p. Seok-soong Seo.

11. 9. 2012: Podpredseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Ján Figeľ prijal skupinu expertov Čiernej Hory na rozširovanie EÚ.
 (Otvorí sa v novom okne)

11. 9. 2012: Podpredseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Ján Figeľ prijal skupinu expertov Čiernej Hory na rozširovanie EÚ.

11. 9. 2012: Podpredseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Ján Figeľ prijal skupinu expertov Čiernej Hory na rozširovanie EÚ.
 (Otvorí sa v novom okne)

11. 9. 2012: Podpredseda Národnej rady Slovenskej republiky pán Ján Figeľ prijal skupinu expertov Čiernej Hory na rozširovanie EÚ.

5. 9. 2012: Predseda Zahraničného výboru NR SR p. František Šebej a členovia výboru prijmú ministra obchodu a poslanca Národného zhromaždenia Kenskej republiky p. Mosesa Wetang´ulu.
 (Otvorí sa v novom okne)

5. 9. 2012: Predseda Zahraničného výboru NR SR p. František Šebej a členovia výboru prijmú ministra obchodu a poslanca Národného zhromaždenia Kenskej republiky p. Mosesa Wetang´ulu.

5. 9. 2012: 
Predseda Zahraničného výboru NR SR p. František Šebej a členovia výboru prijmú ministra obchodu a poslanca Národného zhromaždenia Kenskej republiky p. Mosesa Wetang´ulu.
 (Otvorí sa v novom okne)

5. 9. 2012: Predseda Zahraničného výboru NR SR p. František Šebej a členovia výboru prijmú ministra obchodu a poslanca Národného zhromaždenia Kenskej republiky p. Mosesa Wetang´ulu.

5. 9. 2012: Podpredseda NR SR p. Ján Figeľ prijme ministra obchodu a poslanca Národného zhromaždenia Kenskej republiky p. Mosesa Wetang´ulu. (Otvorí sa v novom okne)

5. 9. 2012: Podpredseda NR SR p. Ján Figeľ prijme ministra obchodu a poslanca Národného zhromaždenia Kenskej republiky p. Mosesa Wetang´ulu.

Deň v parlamente

<- ->