Slovenská národná rada
X. volebné obdobie
11
Návrh na voľbu členov výborov Slovenskej národnej rady
V zmysle § 4 písm. l/ zákona SNR č. 44/1989 Zb. o rokovacom poriadku Slovenskej národnej rady, v znení neskorších predpisov sa navrhuje, aby Slovenská národná rada zvolila za členov jednotlivých výborov Slovenskej národnej rady týchto poslancov Slovenskej národnej rady:
Ústavnoprávny výbor SNR
1. Draxlerová Anna HZDS
2. Vajda Miloš HZDS
3. Korec Ján HZDS
4. Kuriščák Štefan HZDS
5. Móri Imrich HZDS
6. Sokol Jozef HZDS
7. Šárossy Stanislav HZDS
8. Tóthová Katarína HZDS
9. Zoričák Alfonz HZDS
10. Dano Štefan SDĽ
11. Ďurišinová Mária SDĽ
12. Fico Róbert SDĽ
13. Fogaš Ľubomír SDĽ
14. Hrušovský Pavol KDH
15. Mikloško František KDH
16. Brňák Peter SNS
17. Sojka Viliam SNS
18. Fehér Mikuláš MKDH - ESWS
Národohospodársky a rozpočtový výbor SNR
1. Bajan Vladimír HZDS
2. Bartošíková Mária HZDS
3. Dubjel Karol HZDS
4. Hanker Jozef HZDS
5. Michelko Ján HZDS
6. Pivoluska Ján HZDS
7. Surový Ivor HZDS
8. Šebo Ján HZDS
9. Tomeček Peter HZDS
10. Zeman Ján HZDS
11. Guldanová Bibiána SDĽ
12. Košnár Jozef SDĽ
13. Oravcová Marta SDĽ
14. Zselenák Jozef SDĽ
15. Brocka Július KDH
16. Dzurinda Mikuláš KDH
17. Tahy Miroslav KDH
18. Černák Ľudovít SNS
19. Vrabec Marián SNS
20. Barta Pavol MKDH - ESWS
21. Harna Štefan MKDH - ESWS
Výbor SNR pre poľnohospodárstvo. lesné a vodné hospodárstvo
1. Hrbal Ján HZDS
2. Hudina Milan HZDS
3. Kačmár Bohumil HZDS
4. Korbela Igor HZDS
5. Mečiar Vladimír HZDS
6. Novotný Ľubomír HZDS
7. Pribula Igor HZDS
8. Varjú Ján SDĽ
9. Weis Ján SDĽ
10. Krivčík Ján KDH
11. Táraj Štefan KDH
12. Letko Milan SNS
13. Farkas Pavol MKDH - ESWS
14. Komlósy Zsolt MKDH - ESWS
Výbor SNR pre štátnu správu, územnú samosprávu a národnosti
1. Eva Bartošova HZDS
2. Cabaj Tibor HZDS
3. Ďurana Ján HZDS
4. Gaulieder František HZDS
5. Goč Rudolf HZDS
6. Hanák Juraj HZDS
7. Matejka Arpád HZDS
8. Vanko Marián HZDS
9. Hudec Ivan SDĽ
10. Kliman Ladislav SDĽ
11. Marhulíková Oľga SDĽ
12. Polačko Jozef KDH
13. Pollák Miroslav KDH
14. Chamula Igor SNS
15. Sokol Peter SNS
16. Doboš László MKDH - ESWS
17. Rósza Ernö MKDH - ESWS
Výbor SNR pre zdravotníctvo, a sociálne veci
1. Aibeková Marta HZDS
2. Belan Ján HZDS
3. Kelemen Marián HZDS
4. Keltošová Oľga HZDS
5. Mäsiar Dušan HZDS
6. Ondrejovičová Milada HZDS
7. Ťavodová Gizela HZDS
8. Valčeková Eva HZDS
9. Jakubík Pavol SDĽ
10. Jakuš Jozef SDĽ
11. Ľupták Ján SDĽ
12. Chmelík Bohumil KDH
13. Miškovský Vladimír SNS
14. Filakovský Ján MKDH - ESWS
Výbor SNR petičný, pre právnu ochranu a bezpečnosť
1. Bernaták Albín HZDS
2. Homola Pavol HZDS
3. Jaroš Ivan HZDS
4. Kňažko Milan HZDS
5. Kuzbert Tibor HZDS
6. Šutovský Jozef HZDS
7. Vicen Vlastimil HZDS
8. Žingor Radomír HZDS
9. Bárány Eduard SDĽ
10. Bogdan Pavol SDĽ
11. Frena Ján SDĽ
12. Javorský František KDH
13. Pittner Ladislav KDH
14. Čapkovič Jozef SNS
15. Slota Ján SNS
16. Bugár Vojtech MKDH - ESWS
Zahraničný výbor SNR
1. Cingel Tomáš HZDS
2. Ľupták Ivan HZDS
3. Mrenka Milan HZDS
4. Romanovská Mária HZDS
5. Výboch Ivan HZDS
6. Dudáš Andrej SDĽ
7. Kanis Pavol SDĽ
8. Čarnogurský Ján KDH
9. Lauko Peter KDH
10. Anton Hrnko SNS
11. Csáky Pavol MKDH - ESWS
Výbor SNR pre vzdelanie, vedu a kultúru
1. Danielová Viera HZDS
2. Findra Ján HZDS
3. Gazdík Igor HZDS
4. Gbúrová Marcela HZDS
5. Mušková Ľudmila HZDS
6. Rusnáková Eva HZDS
7. Tarčák Jozef HZDS
8. Ballek Ladislav SDĽ
9. Ftáčnik Milan SDĽ
10. Jaroš Peter SDĽ
11. Rothmayerová Gabriela SDĽ
12. Figel Ján KDH
13. Kvasnička Ladislav KDH
14. Kvietik Štefan SNS
15. Bauerová Edita MKDH - ESWS
16. Fóthy Ján MKDH - ESWS
Výbor SNR pre životné prostredie
1. Fekete Ján HZDS
2. Ištoňová Alžbeta HZDS
3. Kobela Stanislav HZDS
4. Miček Miroslav HZDS
5. Vráblová Mária HZDS
6. Hraško Juraj SDĽ
7. Plesník Juraj SDĽ
8. Masarik Ján KDH
9. Kaliská Gabriela SNS
10. Köteles Ladislav MKDH - ESWS
Bratislava 23. júna 1992