Vyhľadávanie v prepise rozpravy Vytlačiť stránku / Print page

Záznamy vystúpení sú evidované v rámci systému prepisu vystúpení do textovej podoby. Tieto texty sú k dispozícii až od 5. volebného obdobia a kvôli autorizácii sú k dispozícii vždy až nejaký čas po samotnom vystúpení.

Výsledok vyhľadávania v záznamoch rozpravy NR SR

 
3. 8. 2010 14:18:40 - 14:18:48 3. schôdza NR SR - 1. deň - utorok - B. popoludní Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Novotný, Viliam (SDKÚ – DS) - poslanec NR SR Vystúpenie v rozprave   (text nie je autorizovaný)
7.
Ďakujem pekne. Zvolávam výbor pre zdravotníctvo o 14.30 hodine do našej rokovacej miestnosti. Ďakujem.
10. 6. 2010 15:15:48 - 15:17:46 53.schôdza NR SR Tlač 1547 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Novotný, Viliam (SDKÚ – DS) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
 Ďakujem pekne. Pán poslanec Pado, citovali ste niekoľko článkov z médií, dovoľte, aby som aj ja ponúkol čítanie z jedného média. V samotných Bystranoch voda poškodila majetok 157 domácností. Cez víkend, keď ľudia v obci upratovali a rátali škody po záplavách, obyvatelia rómskej osady pomáhali pri výstavbe ihriska. V sobotu popoludní tu bolo len blato a špina. O 24 hodín neskôr pracovníci dokončujú práce na novom multifunkčnom ihrisku. Obecné zastupiteľstvo rozhodlo, že ihrisko postaví bratislavská firma, jej názov nepoviem. 39 tisíc eur uvoľnil na tento účel úrad splnomocnenca vlády pre šport a mládež. V pondelok alebo v utorok nakoniec sa to posunulo na stredu, má prísť nové ihrisko do Bystrian slávnostne otvárať  niektorí z vládnych politikov. Domáci jeho expresnú výstavbu s blížiacimi sa voľbami nespájajú. Neriešia ani problémy záchranných prác po povodniach. Viac sa zaoberajú tým, ako ihrisko uchránia v rómskej osade.
Faktom je, že otváranie ste síce presunuli na 20. júna, ale na veci to nič nemení, že ak vy hovoríte o pokrytectve a cynizme v podaní opozície, pozrite sa najprv na seba. Domácnostiam, ktoré sú vyplavené ponúkate 800 eur a na multifunkčné ihrisko v rómskej osade v čase záplav dáte 39 tisíc eur. Toto je narábanie s verejnými peniazmi v podaní strany Smer. Môžete sa hanbiť! V Bystranoch v rómskej kolónii asi voľby vyhráte, ale sympatie Spišiakov, ktorých vytopilo týmto nezískate. Keby žil pán Potemkin, bol by na stranu Smer hrdý.

Deň v parlamente

<- ->