Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 18. 5. 2016Dušan Jarjabekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, čo vás prekvapilo pozitívne alebo negatívne pri rozprave o programovom vyhlásení vlády?
nezodpovedaná 18. 5. 2016Dušan Jarjabekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, považujete za korektné riešiť celospoločenské problémy pred schválením programového vyhlásenia vlády, na ulici?
nezodpovedaná 18. 5. 2016Dušan Jarjabekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, ako hodnotíte fakt, že nová vláda nedostala od našich opozičných kolegov ani len 100 dní na rozbehnutie?
zodpovedaná 7. 9. 2016Dušan Jarjabekpredseda vlády SR Robert FicoAký bude mať vplyv naše predsedníctvo na ďalšie smerovanie Slovenska? Ďakujem pekne. Dokončím ešte, ak môžem, odpoveď na prvú otázku. Nemôžeme si - a to chcem dodať - dovoliť premrhať túto príležitosť. Slovensko má počas predsedníctva jedinečnú šancu, aby sa práve u nás začala diskusia o budúcnosti Európskej únie. Tá je nevyhnutná najmä preto, že Únia musí čeliť historicky bezprecedentným dezintegračným procesom. A nakoniec, ak hovoríme o vplyve predsedníctva na ďalšie smerovanie Slovenska, tak si musíme uvedomiť, že kritériom úspechu a prínosu bude nakoniec aj to, či pôjde o úspech dlhodobý, či potvrdíme, že Slovensko je kredibilným partnerom schopným riadiť európske politiky, či sme schopní zvládať a riešiť krízové situácie a či dlhodobo zvýšime záujem Slovákov o Európsku úniu a záujem Únie o Slovensko. A v tomto duchu, vážený pán podpredseda, vyznieva aj význam neformálneho summitu, ale o tomto by som chcel hovoriť konkrétnejšie v rámci druhej otázky. Ďakujem pekne.
nezodpovedaná 19. 10. 2016Dušan Jarjabekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aké sú najnovšie ekonomické ukazovatele Slovenskej republiky ktoré sa uplatnia v rozpočte na rok 2017?
nezodpovedaná 23. 11. 2016Dušan Jarjabekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aké pozitíva prinesie pre slovenských občanov nový rozpočet pre rok 2017?
nezodpovedaná 22. 3. 2017Dušan Jarjabekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, ako sa pozerajú predstavitelia V4 na rôznu kvalitu potravín v Európskej únii?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Dušan Jarjabekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, čo by ste nám mohli povedať k dlhodobo kritizovanej dvojakej kvalite potravín v EÚ?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.