Fotogaléria NR SR Vytlačiť stránku / Print page

Apríl 2014
29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4
 (Otvorí sa v novom okne)

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4
 (Otvorí sa v novom okne)

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4
 (Otvorí sa v novom okne)

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4
 (Otvorí sa v novom okne)

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4
 (Otvorí sa v novom okne)

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4
 (Otvorí sa v novom okne)

29. 4. 2014: Rokovanie výborov pre európske záležitosti parlamentov krajín V4

8. 4. 2014: Predseda Výboru NR SR pre financie a rozpočet p. Daniel Duchoň a členovia výboru prijali viceministra financií Litvy p. Algimantasa Rimkunasa.
 (Otvorí sa v novom okne)

8. 4. 2014: Predseda Výboru NR SR pre financie a rozpočet p. Daniel Duchoň a členovia výboru prijali viceministra financií Litvy p. Algimantasa Rimkunasa.

8. 4. 2014: Predseda Výboru NR SR pre financie a rozpočet p. Daniel Duchoň a členovia výboru prijali viceministra financií Litvy p. Algimantasa Rimkunasa.
 (Otvorí sa v novom okne)

8. 4. 2014: Predseda Výboru NR SR pre financie a rozpočet p. Daniel Duchoň a členovia výboru prijali viceministra financií Litvy p. Algimantasa Rimkunasa.

8. 4. 2014: Predseda Výboru NR SR pre financie a rozpočet p. Daniel Duchoň a členovia výboru prijali viceministra financií Litvy p. Algimantasa Rimkunasa.
 (Otvorí sa v novom okne)

8. 4. 2014: Predseda Výboru NR SR pre financie a rozpočet p. Daniel Duchoň a členovia výboru prijali viceministra financií Litvy p. Algimantasa Rimkunasa.

Marec 2014
25. 3. 2014: Stretnutie predsedu a členov VOB NR SR so študentami civilných vysokých škôl a Vojenskej akadémie Srbska v rámci projektu Slovenskej atlantickej komisie

25. 3. 2014: Stretnutie predsedu a členov VOB NR SR so študentami civilných vysokých škôl a Vojenskej akadémie Srbska v rámci projektu Slovenskej atlantickej komisie "Partnerstvo pre Srbsko".

25. 3. 2014: Stretnutie predsedu a členov VOB NR SR so študentami civilných vysokých škôl a Vojenskej akadémie Srbska v rámci projektu Slovenskej atlantickej komisie

25. 3. 2014: Stretnutie predsedu a členov VOB NR SR so študentami civilných vysokých škôl a Vojenskej akadémie Srbska v rámci projektu Slovenskej atlantickej komisie "Partnerstvo pre Srbsko".

24. 3. 2014: Predseda NRSR Pavol Paška pokrstil najnovšiu publikáciu prezidenta Rudolfa Schustera

24. 3. 2014: Predseda NRSR Pavol Paška pokrstil najnovšiu publikáciu prezidenta Rudolfa Schustera "Ako prameň života" a zároveň otvoril jeho výstavu fotografií s rovnomenným názvom.

24. 3. 2014: Podpredsedníčka NR SR pani Jana Laššáková prijala podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Slovinskej republiky J. E. pána Karla Erjavca.
 (Otvorí sa v novom okne)

24. 3. 2014: Podpredsedníčka NR SR pani Jana Laššáková prijala podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Slovinskej republiky J. E. pána Karla Erjavca.

24. 3. 2014: Podpredsedníčka NR SR pani Jana Laššáková prijala podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Slovinskej republiky J. E. pána Karla Erjavca.
 (Otvorí sa v novom okne)

24. 3. 2014: Podpredsedníčka NR SR pani Jana Laššáková prijala podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Slovinskej republiky J. E. pána Karla Erjavca.

24. 3. 2014: Podpredsedníčka NR SR pani Jana Laššáková prijala podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Slovinskej republiky J. E. pána Karla Erjavca.
 (Otvorí sa v novom okne)

24. 3. 2014: Podpredsedníčka NR SR pani Jana Laššáková prijala podpredsedu vlády a ministra zahraničných vecí Slovinskej republiky J. E. pána Karla Erjavca.

19. 3. 2014: Predseda Výboru NR SR pre európske záležitosti p. Ľuboš Blaha prijal mimoriadneho a splnomocného veľvyslanca Iránskej islamskej republiky pre SR so sídlom vo Viedni J. E. p. Hassana Tajika.
 (Otvorí sa v novom okne)

19. 3. 2014: Predseda Výboru NR SR pre európske záležitosti p. Ľuboš Blaha prijal mimoriadneho a splnomocného veľvyslanca Iránskej islamskej republiky pre SR so sídlom vo Viedni J. E. p. Hassana Tajika.

19. 3. 2014: Predseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti p. Ján Hudacký prijal predsedu Výboru pre trvalo udržateľný rozvoj a územné plánovanie Národného zhromaždenia Francúzskeho parlamentu p. Jean - Paul Chantegueta.
 (Otvorí sa v novom okne)

19. 3. 2014: Predseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti p. Ján Hudacký prijal predsedu Výboru pre trvalo udržateľný rozvoj a územné plánovanie Národného zhromaždenia Francúzskeho parlamentu p. Jean - Paul Chantegueta.

19. 3. 2014: Predseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti p. Ján Hudacký prijal predsedu Výboru pre trvalo udržateľný rozvoj a územné plánovanie Národného zhromaždenia Francúzskeho parlamentu p. Jean - Paul Chantegueta.
 (Otvorí sa v novom okne)

19. 3. 2014: Predseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti p. Ján Hudacký prijal predsedu Výboru pre trvalo udržateľný rozvoj a územné plánovanie Národného zhromaždenia Francúzskeho parlamentu p. Jean - Paul Chantegueta.

19. 3. 2014: Predseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti p. Ján Hudacký prijal predsedu Výboru pre trvalo udržateľný rozvoj a územné plánovanie Národného zhromaždenia Francúzskeho parlamentu p. Jean - Paul Chantegueta.
 (Otvorí sa v novom okne)

19. 3. 2014: Predseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti p. Ján Hudacký prijal predsedu Výboru pre trvalo udržateľný rozvoj a územné plánovanie Národného zhromaždenia Francúzskeho parlamentu p. Jean - Paul Chantegueta.

19. 3. 2014: Predseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti p. Ján Hudacký prijal predsedu Výboru pre trvalo udržateľný rozvoj a územné plánovanie Národného zhromaždenia Francúzskeho parlamentu p. Jean - Paul Chantegueta.
 (Otvorí sa v novom okne)

19. 3. 2014: Predseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti p. Ján Hudacký prijal predsedu Výboru pre trvalo udržateľný rozvoj a územné plánovanie Národného zhromaždenia Francúzskeho parlamentu p. Jean - Paul Chantegueta.

Deň v parlamente

<- ->