Predseda NR SR (22. 09. 2002 – 16. 06. 2006) Vytlačiť stránku / Print page

JUDr. Pavol Hrušovský, poslanec NR SR (22. 09. 2002 – 16. 06. 2006)

Kandidoval za: Kresťanskodemokratické hnutie 
Narodený: 9. 6. 1952 
Národnosť: slovenská 
Bydlisko: Nitra 
Kraj: Nitriansky 

 
Členstvo:
  • Klub KDH (člen)
 
Kalendár podujatí
Dátum Popis podujatia
31. 01. 2006Zahraničná pracovná cesta: Washington - predseda NR SR Pavol Hrušovský - pracovná cesta v USA - stretnutie s prezidentom USA Georgom Bushom na 54. národných modlitebných raňajkách
29. 01. 2006Zahraničná pracovná cesta: Vatikán a Talianska republika - predseda NR SR Pavol Hrušovský, Pavol Minárik - pracovná návšteva
27. 01. 2006Iné podujatia: 14:00 - 15:00 - predseda NR SR sa zúčastní na slávnostnom sľube členov výpravy Slovenskej republiky na XX. zimné olympijské hry Turín 2006, Bratislavský hrad
Všetky podujatia
 
 
 

Deň v parlamente

<- ->